Wpis z mikrobloga

@przepiorka: nie nie, to, ze ja mam 130km i nie musze krecic grand tourerra na wysokie obroty zeby miec nim fun, a Ty musisz na wyzsze obroty i czesciej gazu dodawac ;/ jakby cbf mial te 98 km byłoby miodnie, a i spalanie by troche zmalalo
@przepiorka: hornet to honda, jak mu nie odkręcisz mocno to nie będzie duzo mocy. Kocham ta liniowosc w hondzie przez to, wiesz co będzie, a nie skakanie moca jak u konkurencji. (bardziej sporty na mysli, bo zamiast horneta osobiscir bym fz6 wzial, bo to dla mnie naked idealny z klasy 600cc)
@Stitch: na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) podejrzewam nawet, że na cokolwiek bym nie wsiadła, to bym się musiała uczyć, nawet jakby to była 500 czy 250. Po prostu VFR najbardziej zgrywa się z moimi planami i oczekiwaniami odnośnie maszyny, o których wyobrażenie mam teraz. Może niepotrzebnie powiedziałam o pojemności - ale kolejny naked raczej nie.

@Stitch: dlatego nie sprzedaję CBFy jutro i nie kupuję większego moto. Mam jeszcze bardzo, bardzo dużo do nauki. No i przede wszystkim mam plan się nie zabić w tym sezonie, wbrew statystykom. A na większe, nowe moto i tak mnie nie stać na razie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale marzyć nikt mi nie zabroni
@przepiorka no wiadomo, ze nie. A uczy sie kazde z nas, czy to z wiekszym czy mniejszym doświadczeniem. Nikt nie rodzi sie idealny, (chociaz mi malo braklo ( ͡° ͜ʖ ͡°)- )

a na powaznie. Zycze owocnej nauki i spelnienia marzenia o vfr, bo sam daze do nowej AT :)
@przepiorka: Jaką prędkością jechałaś? W sensie godzinę 190km/h czy średnio 140 i dynamiczne wyprzedzanie?
Mi moja cbf 600 spaliła ok 7.5l gdy jechałem godzinę 200km/h, Przy dynamicznej jeździe, gdzie średnia wychodzi 140 spala 5.5
@ZycieJAKsen: nie wiem czy publicznie można pisać takie rzeczy :) W innych warunkach sprawdzałam moją sztukę i przy zakresie 180 + kilkukrotne przyśpieszenie do 200 bierze bliżej 8l.


@przepiorka: Ale przy 140 powinna brać 5.5 w przeciwnym wypadku możesz mieć źle ustawione gaźniki.