Wpis z mikrobloga

Polskie godło i bohaterowie przeszłości na hot dogach!? Już dawno nie widziałem czegoś tak pozbawionego szacunku i dobrego smaku. Zabrakło umiaru, naprawdę.
Co będzie następne? Papier toaletowy z datami zwycięstw polskiej armii? Frytki Małego Powstańca? Pieluchy Wyklęte?

#polska #historia #husaria #godlo #gorzkiezale #wtf #mamnadziejezetofotomontaz
RadekKotarski - Polskie godło i bohaterowie przeszłości na hot dogach!? Już dawno nie...

źródło: comment_SE9s7EaMLGQSTNg1TJXBbvAJkP8JcLCU.jpg

Pobierz
  • 123
@Gruszka1992: możliwe, tylko, że ja nie mam nic przeciwko noszeniu tzw. "odzieży patriotycznej" - jak ktoś chce i robi to z szacunkiem to niech nosi. Sam na mecze jestem odstawiony w biało-czerwone barwy, a i zdarza mi się wystąpić w bluzie z polskim godłem (była w ostatnim moim odcinku). Ale tak jak zauważyłeś tu mamy do czynienia z gruuubą przesadą, nie ważne czy to Sebek, czy nie :) Pozdrawiam!
@Gruszka1992: jak o husarii albo wyklętych to słabe xD najlepsze jest powstanie warszawskie albo ogólny patriotyzm bez żadnych wzorców z historii którymi się można inspirować, co?
no tandetna ta reklama ale co z tego. rynek zweryfikuje. podobno każdy może nosić co chce. no i w końcu zrozum że ludzie okazują swoje uczucia także ubiorem, czemu każdy kto robi inaczej niż ty to sebki i wykopowa patola?
@Aztek2201 przecież nie bronie im tego nosić, niech chodzą w czym chcą. Wyraziłem swoją opinię na temat odzieży patriotycznej i z reklamą taką jak widzimy na zdjęciu.

Ale kim można się inspirować? Kimś kto latał z mieczem i koniem? A co jak po walkach gwalcili lub zdradzali własne kobiety? Wciąż tacy do naśladowania? XD albo może inspirować się mordercami Z żołnierzy wyklętych?