Wpis z mikrobloga

@RadekKotarski każde używanie symboli historycznych związanych z Polską w celach marketingowych to dno. Już widzę jak ludzie którzy walczyli o kraj, rodzinę i w tej walce ginęli chcieli by związane z tym koszulki nosiła jakaś patola.
  • Odpowiedz
@stoprocent: jest tam coś złego, bo używanie godła w ten sposób jest prawnie zabronione, a zakazu łączenia pamięci najwybitniejszej polskiej jazdy z parówką w bułce może nie znajdziesz w jakimś kodeksie, ale elementarne zasady dobrego smaku już nigdy nie pozwoliłyby na coś takiego. Nie zgadzam się więc z Tobą, że "nic w tym złego". Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: możliwe, tylko, że ja nie mam nic przeciwko noszeniu tzw. "odzieży patriotycznej" - jak ktoś chce i robi to z szacunkiem to niech nosi. Sam na mecze jestem odstawiony w biało-czerwone barwy, a i zdarza mi się wystąpić w bluzie z polskim godłem (była w ostatnim moim odcinku). Ale tak jak zauważyłeś tu mamy do czynienia z gruuubą przesadą, nie ważne czy to Sebek, czy nie :) Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: jak o husarii albo wyklętych to słabe xD najlepsze jest powstanie warszawskie albo ogólny patriotyzm bez żadnych wzorców z historii którymi się można inspirować, co?
no tandetna ta reklama ale co z tego. rynek zweryfikuje. podobno każdy może nosić co chce. no i w końcu zrozum że ludzie okazują swoje uczucia także ubiorem, czemu każdy kto robi inaczej niż ty to sebki i wykopowa patola?
  • Odpowiedz
@RadekKotarski: Nie zgadzam się. Wprawdzie hot-dog nie jest typowo narodową potrawą ale nie widzę nic zdrożnego w epatowaniu Polskością.
Może to być dla niektórych zabawne ale niestosowne? Bez przesady.
Husaria też musiała coś jeść. Nie siedzieli 24h/265 dni zakuci w zbrojach gotowi do szarży :)
  • Odpowiedz
@Aztek2201 przecież nie bronie im tego nosić, niech chodzą w czym chcą. Wyraziłem swoją opinię na temat odzieży patriotycznej i z reklamą taką jak widzimy na zdjęciu.

Ale kim można się inspirować? Kimś kto latał z mieczem i koniem? A co jak po walkach gwalcili lub zdradzali własne kobiety? Wciąż tacy do naśladowania? XD albo może inspirować się mordercami Z żołnierzy wyklętych?
  • Odpowiedz
@Gruszka1992:

albo może inspirować się mordercami Z żołnierzy wyklętych?

mam wrażenie że ty byś prędzej insprirował się mordercami żołnierzy wyklętych. mówienie z pogardą o setkach lat polskich osiągnięć militarnych to po prostu ignorancja albo głupota.
  • Odpowiedz