Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, już nie mogę tego znieść. Jestem z moim #rozowypasek 12 lat, poznaliśmy się jeszcze w #licbaza. Niedługo będziemy obchodzić trzecią rocznicę ślubu a ja nigdy w życiu nie uprawiałem jeszcze seksu bez prezerwatywy (nieudane próby zakończone lepą na dziąsło i fochem na 3 dni się nie liczą). Ciągle wymawia się, że od tabletek dostaje się #!$%@?, tyje (jakby i bez nich nie podwoiła niemalże swojej wagi przez te 12 lat) itp. a na dziecko nie jest gotowa bo "nie potrafimy się sami ogarnąć" - tzn według niej nie mamy 30k cebulionów oszczędności na czarną godzinę, tylko raptem kilka tysięcy bo wydaję ciągle kasę na głupoty, jak na przykład naprawa czy opłaty samochodu który jest nam niezbędny #logikarozowychpaskow. Nie widzę już sensu w uprawianiu seksu a tym bardziej nie rozumiem wolnych kolegów, którzy w przerwie na szluga cieszą gęby że w zeszły weekend zaliczyli kolejną świnkę. So what? Osobiście stokrotnie bardziej wolę pojechać na ręcznym niż znowu bezskutecznie przez pół godziny ubijać masło nie czując przy tym prawie nic i modląc się o wytrysk żeby móc iść już spać bez słuchania wykładów pt. "Jestem brzydka?, Coś nie tak robię? Foch!". Żadna rozmowa nie pomaga, każda jest spławiana przez jeden z powyższych argumentów.
Co robić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze można wyliczyć dni niepłodne,gdzie szansa zajścia w ciąże jest mniejsza. Oczywiście,może to się stać,ale nie musi. Dodatkowo można użyć globulek bądź żeli plemnikobójczych. Nie będzie to 100% ochrona,no ale szansa na ciąże będzie faktycznie niska. Rozumiem racje Was oboje,ale związek to kompromisy.
@AnonimoweMirkoWyznania: O jezu, #!$%@? od tabletek się dostaje, bo skisnę xD niech idzie do ginekologa i jej dobierze takie tabletki od których ani nie dostanie #!$%@?, ani nie przytyje ani nic w sumie. Zacznij chcieć rzadziej, mówić dlaczego (że w gumce nic nie czujesz i nie sprawia Ci to przyjemności). Może zmień gumki? A jak będzie miała w dupie to serio jej ogranicz seksy, może pojmie że nie przesadzasz. A, i
@AnonimoweMirkoWyznania: niech się zacznie obserwowac zona -to jest najbardziej naturalna metoda ze wszystkich możliwych.
Troche wstyd, że stara baba -macie przynajmniej 27lat- nie zna swojego organizmu i nie wie, kiedy można zajść w ciążę. Nauczy sie wyznaczać owulacje, to się nie będzie musiala stresowac możliwością ciazy

@Czotojamam od wyliczen lepsza obserwacja. 100% pewnosci.
Tyle, że to wymagająca metoda..

Swoją drogą to w tym małżeństwie średnio się dzieje.. fochy, lepy, klotnie.. może
@PinkCellphone: Niestety, ale na niektóre kobiety tabletki działają bardzo niekorzystnie, ja jestem tego przykładem (nie tyję, ale mam zmiany nastrojów i depresje od tabletek). Próbowałam kilku różnych, u kilku różnych ginekologów na przestrzeni ostatnich paru lat i się poddałam. Ostatnia ginka sama przyznała, że po prostu mój organizm jest na to wyczulony i tyle. Przykro mi, ale oje zdrowie i samopoczucie przez cały dzień > trochę lepsze odczucia faceta przez x
@AnonimoweMirkoWyznania: Przy źle dobranych tabletkach istnieje ryzyko zapłodnienia --> poronienia. Przy nieregularnym stosowaniu ryzyko ciąży jest wyższe niż u kobiet, które nie stosują tego rodzaju antykoncepcji. Wiele moich koleżanek bierze tabletki i żadna nie miała problemów z wagą ani nastrojem; ja biorę tabletki z powodu endometriozy i po paru miesiącach stosowania znikają mi dosłownie wszystkie negatywy związane z byciem kobietą ( ) Ponadto dobrze dobrane wpływają
@csark: no ja nie wiem jak jest 'z', bo nigdy nie używaliśmy.. ale mówię ogólnie, że niektóre laski panicznie boją się ciąży i facet powinien to zaakceptować, a nie napierać i wymyślać #!$%@? argumenty, tylko po to, żeby się laski zgodziły.. gumka nie ma 10 cm grubości, żeby twierdzić, że się nic nie czuje.
@PinkCellphone:

O jezu, #!$%@? od tabletek się dostaje, bo skisnę xD


Niepotrzebnie się nabijasz z biednej dziewczyny. Przecież ona od samego myślenia o tabletkach dostaje #!$%@?... ;)

@agaja:

niech się zacznie obserwowac zona -to jest najbardziej naturalna metoda ze wszystkich możliwych.


Metoda objawowo-termiczna? Przecież to nie jest metoda antykoncepcji.