Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, już nie mogę tego znieść. Jestem z moim #rozowypasek 12 lat, poznaliśmy się jeszcze w #licbaza. Niedługo będziemy obchodzić trzecią rocznicę ślubu a ja nigdy w życiu nie uprawiałem jeszcze seksu bez prezerwatywy (nieudane próby zakończone lepą na dziąsło i fochem na 3 dni się nie liczą). Ciągle wymawia się, że od tabletek dostaje się #!$%@?, tyje (jakby i bez nich nie podwoiła niemalże swojej wagi przez te 12 lat) itp. a na dziecko nie jest gotowa bo "nie potrafimy się sami ogarnąć" - tzn według niej nie mamy 30k cebulionów oszczędności na czarną godzinę, tylko raptem kilka tysięcy bo wydaję ciągle kasę na głupoty, jak na przykład naprawa czy opłaty samochodu który jest nam niezbędny #logikarozowychpaskow. Nie widzę już sensu w uprawianiu seksu a tym bardziej nie rozumiem wolnych kolegów, którzy w przerwie na szluga cieszą gęby że w zeszły weekend zaliczyli kolejną świnkę. So what? Osobiście stokrotnie bardziej wolę pojechać na ręcznym niż znowu bezskutecznie przez pół godziny ubijać masło nie czując przy tym prawie nic i modląc się o wytrysk żeby móc iść już spać bez słuchania wykładów pt. "Jestem brzydka?, Coś nie tak robię? Foch!". Żadna rozmowa nie pomaga, każda jest spławiana przez jeden z powyższych argumentów.
Co robić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 23
  • Odpowiedz
@KrzLis: no a czy ja pisalam, że jest?
Ja pisalam o metodzie pomagajacej na lęki przeciwciazowe.. :)
I jest to metoda pozwalająca uniknąć poczecia, to miałam na myśli.
  • Odpowiedz
@Pinezzzka: Wiec sprobujcie;) zobaczysz, ze odczucia sa mizerne. I podejrzewam, ze z meskiej strony jeszcze mizerniejsze;) Jedyne, co przechodzi w miare, to nielateksowe, typu unimil skin.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że problem jest bardziej w tym, że Cię nie pociąga, nie czujesz do niej pożądania i taki seks z gumką czy bez nie będzie dla Ciebie przyjemny. Poza tym związek to kompromisy, to jest jej organizm i jeśli ona nie chce w niego ingerować w ten sposób to Ty nie masz prawa jej namawiać, niezależnie od tego czy "dostanie #!$%@?" albo przytyje. Jest mnóstwo różnych metod niehormonalnych, poczytaj.
  • Odpowiedz