Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros #rzucaniepalenia #gorzkiezale #papierosy

tldr: Jeśli posiadacie epapierosa Joyetech Ego Aio - NIE KUPUJCIE GRZAŁEK 1.0 ohm.

Po tygodniu uzywania swojej grzałki 0.5 zamówiłem nowe. Niestety e-dym na stanie nie miał 0.5 ani 0.6 więc wybrałem te obsrane 1ohm. Pierwsza działała trzy dni. Padła. Druga po DNIU użycia padła. Zapach spalenizny, nie da się vapować komfortowo. Odstawiłem ten szajs, w międzyczasie zerwałem ładną serię bez zwykłej fajki i wypaliłem cztery w ciągu ostatnich 24h ( ͡° ʖ̯ ͡°) teraz chciałem dać szansę i umyłem po prostu zbiorniczek i ustnik, grzałki nie tykałem, żeby nadrobić ten walony głód nikotynowy załadowałem liquid 20mg. Lipa. Nie działa xD Dobrze że dziś od Janusza ze sklepu kupiłem grzałkę 0.5 ohm i zamontuje, bo to co mam obecnie to #!$%@? tragedia jest. Jeszcze Janusz proponował 1.5 xD
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oszczer: co Ty pierrrrr, przecież taki aio nie wyrzuci 40 W na grzałkę 1 Ohma, to się nie komputeruje. Żeby wyrzucić taką moc na grzałkę AIO musialby podawać napięcie z rzędu 6,3V. A tak nie jest. Aio pewnie jak wiekszosc nieregulowanych modów zaczyna pracę od 4,2V i spada do 3,3V, więc maksymalna moc podawana na grzałkę to 17 W. To wszystko wynika z prawa ohma, więc to bateria nie jest
  • Odpowiedz