Wpis z mikrobloga

co za miłe uczucie, dzisiaj widziałam siostrę mojego ex, nic do niej nie mam, ale ten uczuć, kiedy ona, no cóż, zbrzydła i przytyła, a ja schudłam i jestem 100x lepiej ubrana i lepiej wyglądam niż za czasów kiedy byłam z jej bratem :D - wiem, wiem #logikarozowychpaskow mocno, ale jednak łechta to moje ego :D traf chciał, że ubrałam akurat dzisiaj sukienkę :D

#czujedobrzeczlowiek
  • 86
@egocentryczka: Lol jestem różowa i nie ogarniam, czemu cieszy Cię, że jego SIOSTRA wygląda gorzej od Ciebie xD zrozumiałabym oczywiście gdyby chodziło o jego obecną dziewczynę, ale tak to ni #!$%@?. Ja tam lubiłam bardzo siostrę mojego ex i czasami widzę z fb, że raczej jej się dobrze wiedzie, jest szczęśliwa i mi się wtedy robi ciepło na serduszku i życzę jej wszystkiego dobrego (ʘʘ) także dziwna
@Namarin: @smutnarzaba: @czachur: @Atsupak1: @Networks_PowerCat: @Lembaz: @kolekcjonerchwil: @Babzabaz: @terwer358: @derylio1: @impact18: @cichy1405: dziękuję wszystkim za komentarze, umililiście mi dzień w pracy, jak mogłam poczytać wasze oburzenie, wiedziałam, że otagowanie go #logikarozowychpaskow wzbudzi spory odzew i nie mały hejt, ale wasze wpisy przerosły moje oczekiwania, dzięki bardzo i pozdrawiam wszystkich stróżów mądrości - zrobiliście mi dzień :D
@egocentryczka: chcesz otwierać szampana na wieść o raku matki byłego, tak strasznie się cieszysz, że coś nieprzyjemnego zdarzyło się jego siostrze. Ale masz rację, wszystko ci przeszło. Jadu w twoim sercu nie zatuszuje niezliczona ilość radosnych emotek, sama siebie próbujesz okłamywać jak to już jest za tobą.
@Babzabaz: szczerze powiem Ci tak całej rodziny nie jest mi szkoda nie wiesz jacy to ludzie, jedyna osoba której mi szkda było jest i będzie to ojciec, bo on nie miał tam łatwego życia... Ale nie bede o tym tutaj więcej pisała.