Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie, ale to jest najlepszy keczup ever! Nie jakieś Pudliszki czy Kotliny, nie Heinzy jakieś zagraniczne, nawet nie Włocławki! Międzychód - nie ma lepszego keczupu. 204g pomidorów na 100g produktu, bez żadnych konserwantów, bez ulepszaczy i bez nawalenia nie wiadomo ile octu jak ma Heinz.

Przyznam szczerze, że niedawno dopiero odkryłem tę firmę i jestem zachwycony. Keczup to bajka, ale mają wiele innych produktów typu sosy czy dania gotowe. I skład pozwala twierdzić, że nie wrzucają chemii, terminy spożycia są zwykle do 2-3 miesięcy do przodu. Nie wspomnę o tym, że firma w pełni polska, a więc wspieramy nasz biznes.

W komentarzach skład niektórych produktów.
#ketchup #polska #dobrebopolskie #miedzychod #gotujzwykopem #tagujetogowno
Krupier - Mówcie co chcecie, ale to jest najlepszy keczup ever! Nie jakieś Pudliszki ...

źródło: comment_cR5MqcxDBTkfSHfA1hChJ8eCxJnnoGrr.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matra: no i co z tego skoro Heinz wali octem? To już wolę ten mały dodatek skrobii, nie zabije mnie to ani nie wpłynie na zdrowie.

@przomsik: imo Międzychód lepszy. Smakuje prawdziwym pomidorem. Serio, spróbuj.
@dreaper: Heinz też ma ocet, Międzychód tez, a mimo tego jak jem Heinza to pierwsze co czuję to ocet, a nie pomidory. I jakie mniej octu mogliby dać? Już walnąłeś małą
  • Odpowiedz