Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ze strony różnych działaczy homoseksualnych do ich przeciwników?


@Mr--A-Veed: Napisałeś, że "Mnie wkurza roszczeniowa postawa niektórych środowisk i ich postrzeganie hetero jako podludzi.", czyli znaczy to, że uważasz, iż niektóre środowiska postrzegają innych za poludzi z powodu tego, iż są heteroseksualni. A tak nie jest. Środowiska LGBT są od zwalczania działań homofobicznych - nienawiści, czy przemocy psychicznej i fizycznej.
@Magik_Antonio: Są też osoby takie jak ja, których nie denerwuje to co sobie tam robią, ale nie podobają im się takie zdjęcia. Dla mnie to jak disco polo, czy anime. Kto sobie słucha/ogląda niech sobie słucha, ale nie podoba mi się. Tak samo moje poczucie estetyki i seksualności nie jest chętne na oglądanie całujących się facetów, jak nie jest gotowe na słuchanie ona tańczy dla mnie. Rozumiem, że wpis się odnosi
@artpop:
@paprocyniok:
Na Zachodzie jak najbardziej zdarza się, że jeśli ktoś np. osobiście nie popiera homomałżeństw, leci na niego siermiężny uber gnój. Łącznie z utratą pracy (niezależnie od posiadania olbrzymich kompetencji).

Są takie przypadki -- bardzo konkretne.

Zresztą, liberalne media, czy nawet uczelnie na Zachodzie dość często cenzurują wszelkie konserwatywne poglądy, sprzeciwiające się przywilejom LGBT (nawet jeśli sprzeciwiają się temu sami "prawicowi" geje).
@artpop:

Ale nie znaczy to, że ktoś ich bierze za podludzi za to, że są heteroseksualni.

W sensie dosłownym to oczywiście nonsens. Aczkolwiek na Zachodzie jak najbardziej istnieje taka bzdura jak "white guilt", które oczywiście nie dotyczy (nie wiedzieć czemu) gejów, tylko białych, heteroseksualnych mężczyzn. Część białasów zresztą sama to promuje, wg mnie zupełnie głupio, niepotrzebnie i ewentualnie ku swojej zgubie.

I kto traci prace tylko za to, że nie jest
Brenadan Eich


@Sh1eldeR: Na tym polega wolny rynek, szczególnie w przypadku bardzo popularnych marek, że za swoje czyny się odpowiada. To już jest kwestia biznesu. Przecież nie został zwolniony prawnie. Klienci widocznie nie chcieli takiej osoby jako CEO. Dlatego zostało dobrowolnie postanowione, że nie będzie to najlepsza osoba jako twarz Mozilii. Jest obecnie CEO mniej znanej marki, przecież nie dostał zakazu działalności.

O-brzy-dli-we!


@Sh1eldeR: Obrzydliwa jest nienawiść i kampanie przez
@artpop:

Obrzydliwa jest nienawiść i kampanie przez które szerzy się homofobię, przez co spora ilość młodych osób LGBT jest bardziej narażona na popełnienie samobójstwa.

Na tym polega wolny rynek. Przecież prawnie nikt ich nie zabija. Ludzie widocznie nie lubią homosiów, nie chcą na nich patrzeć, przyjaźnić się z nimi, pracować wśród nich. Dlatego bywa dobrowolnie postanowione, że to nie są najlepsi członkowie społeczeństwa i dlatego odbierają sobie życie. Przecież nie dostają
branie pod uwagę rzeczy nieistotnych przy danej pracy, takich jak orientacja seksualna czy prywatne poglądy obyczajowe.


@Sh1eldeR: Akurat będąc CEO, czyli kimś najważniejszym w wielkiej firmie, wszystko jest ważne, w tym poglądy obyczajowe. Taki jest biznes. Analogia nietrafiona. Taki sam byłby efekt jakby poparł organizację zakazującą małżeństw par, gdzie jest np. osoba białoskóra i ciemnoskóra.
@artpop:
Czyli uważasz, że w przypadku osób na najwyższych stanowiskach taka nagonka jest spoko? Że byłoby spoko, gdyby miliony osób pisało Timowi Cookowi, żeby #!$%@?ł, bo jest gejem? Albo Obamie dlatego, że jest czarnym? Albo Kopaczowej dlatego, że jest kobietą? Albo kogokolwiek za to, że prywatnie popiera adopcję dzieci przez homomałżeństwa?

I gdyby presja była tak duża relatywnie do organizacji, że trzeba by było się jej poddać?

Gdzie to się, wg
@gnt_1: Poza tym że zdjęcie jest otagowane jako #geje i #lgbt to faktycznie, to jest bardzo analogiczna sytuacja xD A to że kogoś to nie brzydzi nie oznacza że jest gejem. Skąd ten pomysł w ogóle?
@Mr--A-Veed:

Mnie wkurza roszczeniowa postawa niektórych środowisk i ich postrzeganie hetero jako podludzi

Póki co to homoseksualiści są postrzegani jako podludzie szczególnie przez środowiska narodowo chrześcijańsko konserwatywne. wystarczy poczytać co się działo na wykopie pod zamachu w Orlando: niektórzy bardzo się cieszyli, żałowali że tylko tylu ich zginęło , byli też tacy którzy pisali o tym, że raz na jakiś czas trzeba pozbywać się jednostek które mogą demoralizować innych. Podczas pogrzebu
Pobierz
źródło: comment_ftshi7PIn4f2fQyykLupV3bLCRWd91OK.jpg