Wpis z mikrobloga

Ale zaliczyłem wtope jadąc do wieliczki wsiadaly na przystanku dziewczyny gdzieś na prokocimiu takie młode no i tak stoją sobie widzę jedna ma zaokrąglony brzuszek no to palnalem bo ustapiam jej miejsca i mówię żeby usiadła skoro w ciąży. Koleżanki jej w śmiech ona wcieta a ja zrozumiałem ze nie jest w ciąży i siedzę teraz i nawet nie wiecie jak mi jest głupio :) #takbylo #mpk
  • 65
@no_i_w_ogle:

Czy każdy musi wyglądać jak Claudia Schiffer, a jak tak nie wygląda to jest nic nie wartym śmieciem?


Nikt niczego takiego nie stwierdził, ja zauważyłam tylko brak związku przyczynowo-skutkowego w Twoim rozumowaniu, jakoby jej tendencja do tycia w określonym miejscu, miała w jakikolwiek sposób przeszkadzać w dbaniu o siebie i nie dopuszczeniu do niezdrowej nadwagi.
@no_i_w_ogle: Niczego nie zakładam, bo jej nie znam, równie dobrze może mieć problemy endokrynologiczne, albo nie mieć ręki i tyć przez to ( ͡° ͜ʖ ͡°). Odniosłam się tylko do Twojego rozumowania, bo "skłonności do tycia w okolicy brzucha" nie powinny być żadnego rodzaju usprawiedliwieniem na - przyjmijmy najpopularniejsze - lenistwo, a młodą dziewczynę z otyłością brzuszną trudno byłoby nazwać zdrową i zadbaną.
aha, czyli jeżeli ktoś niszczy swoje zdrowie #!$%@?ąc dziennie 2kg cukru i tłuszczu, mając 100kg nadwagi, ale jest czysta i schludnie ubrana, to znaczy, że o siebie dba?


@damian_co_dalej: Wyolbrzymienie. A znam kilka dziewczyn z nadwagą, które nie wyglądają na specjalnie zapuszczone. Nawet można powiedzieć że są całkiem seksowne i zmysłowe. Owszem nie jest to zalanie tłuszczem na wieloryba ale oponka zdecydowanie jest obecna.
I uważam, że jest to kwestia zadbania,
@damian_co_dalej: jasne, pokaż mi człowieka, który je 2 kg cukru dziennie xD weź się nie ośmieszaj. Oczywiście o kondycje też należy dbać, ale to, że jest zaokrąglona tu czy tam nie znaczy od razu, że jest leniwa. Niektórzy ludzie nie lubią uprawiać sportu, co nie znaczy, że nie mają innych hobby. A pół godzinny spacer dziennie zapewni dobrą sylwetkę jak ktoś faktycznie nie je tych 2 kg cukru dziennie ;-) Poza
@pietryna123: no właśnie sęk w tym że to nie był typowy spaślak, tylko normalna zdrowa loszka 5/10 z widocznym niedoborem calgonu bo miała #!$%@? bębęn (widocznie taka dziwna tendencja do tycia), więc łatwo było pomylić tłuszczyk z brzuszkiem ciążowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak czytam te wszystkie komentarze to muszę powiedzieć ze kocham wykopków za to że potrafią kręcić gównoburze nawet z zapałki lezącej na chodniku :D
@no_i_w_ogle:

przyjmijmy najpopularniejsze - lenistwo


Specjalnie dla Ciebie pogrubiłam odpowiedni fragment. Założenia nie da się wyszydzić, ale Twoje problemy z czytaniem ze zrozumieniem, już tak: xD

Nie nam oceniać co inni ludzie robią ze swoim życiem.


Nie wiem do czego pijesz, ja nikogo nie oceniłam.
Żadna wtopa, może się laska ogarnie i przestanie się przepoczwarzać w maciorę.


@Twardy__twardziel: Popieram. Hejtujcie mnie, ale uważam że nie ma nic złego w piętnowaniu grubasów, o ile ich otyłość nie jest wynikiem choroby. Może wówczas się za siebie wezmą. Nie cierpię patrzeć na takiego zapasionego Janusza albo Grażynę, co po przejściu 100m dyszy jak lokomotywa.

Dolewając oliwy do ognia wspomnę jeszcze że byłbym zwolennikiem dopierdzielenia wyższych składek zdrowotnych grubasom i
@laoong: tak, tylko naukowcy się zastanawiają do dzisiaj w jaki sposób tam się tyle cukru mieści. Poza tym od samych napojów gazowanych, cukru się nie tyje. Znam faceta, który pije tylko takie, dzień w dzień, a nie ma brzucha i waży 60 kg przy 175cm. Liczy się ogólny bilans kaloryczny w ciągu dnia.
@no_i_w_ogle: Skoro mówisz, ze to jej sprawa, ze jest spaslakiem i jej sadło wisi a mi nic do tego to ok.
Jak powiem jej szczerze, ze jest za gruba i, ze widzę wiszący tłuszcz, to pewnie przemilczy nie? Bo to przecież moje zdanie, moja sprawa.
ta, lepiej żeby miała anoreksje, albo bulimię, wylądować na oiomie z niedożywienia, bo jakiś przypadkowy x chce decydować o tym jak ona ma wyglądać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@no_i_w_ogle: Masz rację. Lepiej żeby miała 50 kg nadwagi i żeby miała cukrzycę, albo padła na zawał, bo zdrowy tryb życia jest dla frajerów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nogazwezza: nie rozumiem? Może przemilczy, może nie, nie znam tej konkretnej osoby. Ja bym miała gdzieś taki komentarz, bo co on niby zmienia?
@michalo94: ale z opisu wynika, że ta konkretna osoba nie była spasiona, tylko miała dużo tłuszczu na brzuchu. Jak ktoś ma nadwagę to oczywiście powinien się leczyć, ćwiczyć, stosować odpowiednią dietę.
@laoong: tak jak napisałam - znam osoby, które jedzą głównie kebaby, pizze, czipsy, wysoko przetworzone jedzenie i piją napoje gazowane typu cola, a i tak mają niedowagę (co nie znaczy, że są zdrowe).
#!$%@?, ale jest spora różnica między bebechem z tłuszczu, a ciążowym.


@pietryna123: niby tak, zawsze tak też myślałem, potem pojechałem do w miarę młodej jeszcze ciotki której nie widziałem 5 lat i nie wiedziałem czy mam jej gratulować (bo nie spodziewałbym się że będą chcieli jeszcze dzieci, a głupio nie gratulować) czy milczeć. Do wszystkiego dochodził fakt że ona była zawsze bardzo szczupła, na twarzy dalej lekko widać kości.

Cóż, nie
@cichy1405: oczywiście. Ale 150 kg to już chorobliwa otyłość i nie sądzę, że taka osoba w ogóle jest w stanie o siebie zadbać (dokładnie się umyć, ogolić, pomalować, zrobić pranie, rozwiesić, wyprasować itd. )