Wpis z mikrobloga

Ale zaliczyłem wtope jadąc do wieliczki wsiadaly na przystanku dziewczyny gdzieś na prokocimiu takie młode no i tak stoją sobie widzę jedna ma zaokrąglony brzuszek no to palnalem bo ustapiam jej miejsca i mówię żeby usiadła skoro w ciąży. Koleżanki jej w śmiech ona wcieta a ja zrozumiałem ze nie jest w ciąży i siedzę teraz i nawet nie wiecie jak mi jest głupio :) #takbylo #mpk
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyspiarka: jak jej się tak podoba/nie przeszkadza to czemu nie? Czy każdy musi wyglądać jak Claudia Schiffer, a jak tak nie wygląda to jest nic nie wartym śmieciem? Od kiedy to potrzeba przyzwolenia na posiadanie iluś tam kilogramów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle:

Czy każdy musi wyglądać jak Claudia Schiffer, a jak tak nie wygląda to jest nic nie wartym śmieciem?


Nikt niczego takiego nie stwierdził, ja zauważyłam tylko brak związku przyczynowo-skutkowego w Twoim rozumowaniu, jakoby jej tendencja do tycia w określonym miejscu, miała w jakikolwiek sposób przeszkadzać w dbaniu o siebie i nie dopuszczeniu do niezdrowej nadwagi.
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: Niczego nie zakładam, bo jej nie znam, równie dobrze może mieć problemy endokrynologiczne, albo nie mieć ręki i tyć przez to ( ͡° ͜ʖ ͡°). Odniosłam się tylko do Twojego rozumowania, bo "skłonności do tycia w okolicy brzucha" nie powinny być żadnego rodzaju usprawiedliwieniem na - przyjmijmy najpopularniejsze - lenistwo, a młodą dziewczynę z otyłością brzuszną trudno byłoby nazwać zdrową i zadbaną.
  • Odpowiedz