Wpis z mikrobloga

takie rzeczy, ze ktoś jest jedzą czy nic nie wartym smieciem można wyczuć po maksymalnie kilku miesiącach, więc czy to z obawy o samotność ludzie tkwią w tych toksycznych związkach? ( ͡° ʖ̯ ͡°) co chwilę widzę wpisy "rozstalem się z dziewczyna po x latach", wychodzi więc na to, ze przez ten cały okres nie znaliśmy drugiej osoby z którą dzielilismy swoje życie ;_;


@jenerau: Laski
  • Odpowiedz
@01ab: często w dyskusjach o małżeństwie podaje się statystyki dotyczące rozwodów. a wiesz ile związków nieformalnych się rozpada każdego roku?
ja bym wolała wziąć ślub niż żyć na kocią łapę, bo ślub to zapieczętowanie miłości i symboliczne pokazanie światu, że kocham tę osobę i chcę być razem do końca życia.
  • Odpowiedz
@Grzegosh21: trzymaj się Mirku
@alejandra15: @01ab: ja wiem że temat rzeka, traktowany jako mizoginia, nie wszystkie kobiety są takie same i nie oceniaj innych po jednej itp. ale faktem jest że dla wielu kobiet ślub to strategia na życie. Dla średnio atrakcyjnej kobiety nie jest problemem dorwać jakiegoś fajnego faceta, następnie ze 2 lata poudawać że wszystko jest fajnie i się postarać, nawet machnąć dziecko, a
  • Odpowiedz
Mireczki dziś mam sprawę rozwodową. Dajcie parę plusów bo to zła kobieta była.

@Grzegosh21:
Ale odpowiedz proszę co was najbardziej poróżniło.
Co Cię w niej zaczęło denerwować?
Co na początku związku dawało Ci przeczucie,że może być wredną suką?

Może uratujesz jakiegoś faceta przed z-------m kawałka życia
  • Odpowiedz
naprawdę twierdzisz, że dorośli ludzie się tak diametralnie zmieniają


@alejandra15: 10 lat to bardzo dużo czasu, jeśli po drodze mamy duże zmiany środowiskowe (np. kolejne studia, kiepska praca, kolejna lepsza praca, skok finansowy, przeprowadzka do innego miasta/kraju, dzieci, pogrzeby, depresje, wyjścia z depresji etc) to pokierowanie związkiem tak aby 2 osoby zmieniły się w akceptowalny dla siebie sposób to kupa pracy, chociaż często niewidocznej.
  • Odpowiedz