Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wasze relacje ze ludźmi z podstawówki/gimbazy? Trzymacie z kimś kontakt, czy tylko 'cześć' na ulicy? Zdarza wam się też nawet nie mówić nawet cześć przechodząc obok kogoś czy tylko ja czasami tak mam? np. ktoś mi podpadł i nie zasługuje na szacunek to w ogóle nie mówię takim osobom cześć.

#kiciochpyta #zycie #gimbaza #ludzie #znajomi


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: z gimnazjum do tej pory mam przyjaciółkę, z innymi znajomymi może nie mam kontaktu na co dzień, ale jak się widzimy to się przywitamy, pogadamy, zbijemy piąteczki. ale ja w gimnazjum miałam bardzo zgraną ekipę, całe liceum się razem trzymaliśmy i początek studiów :)
  • Odpowiedz
ziom: Ja to już nawet nie utrzymuje kontaktów z ludźmi ze studiów (skończone 10 lat temu), nie mówiąc już o szkole średniej czy podstawowej. Po co utrzymywać sztuczne kontakty z ludźmi, z którymi obecne nic mnie już nie łączy? Nawet nie widzę potrzeby socjalizowania się z ludźmi z poprzedniej pracy i zawsze mnie dziwiło jak na imprezy 'firmowe' wpadali byli pracownicy. A najbardziej to rozwala mnie jak na FB zapraszają mnie
  • Odpowiedz