Wpis z mikrobloga

@vinmcqueen: Co więcej, po tak popularnym serialu należy spodziewać się klisz zaczerpniętych z kinematografii, ukłonów w stronę klasyki, ale też nastawienia na masowy odbiór i schematy z którymi tak duża widownia jest zaznajomiona.
Mimo tego, odcinek miał kilka całkiem unikalnych scen jeśli o sceny batalistyczne chodzi.
Swoją drogą taktyka, którą nazwałeś "bez sensu" się sprawdzała do momentu odsieczy, więc jak to mówią, "jak coś działa to nie jest głupie"


@vinmcqueen: Jaka armia dała by się w taki sposób otoczyć. Przecież oni ich po prostu obeszli XD
@Azot: Nie próbuj być zabawny, nie udaje ci się.

ej, ale wiesz, że liczba rozwiązań bitwy jest skończona i mocno ograniczona, przez co daje wysokie prawdopodobieństwo powtarzania się motywów z
@miki4ever: Pewnie, że warto tym bardziej że zwieńczyli ten wątek (z drugiej jednak strony ten wątek był jedynym ciekawym; nie licząc Blackfisha któremu ukręcili łeb po 2-3 odcinkach)
@marcelus:

Jaka armia dała by się w taki sposób otoczyć


nie wiem, nie znam się, stoczyłem w swoim życiu okrągłe 0 bitew jak dowódca i jako żołnierz


No tak, ale dlaczego tylko jeden jest wciąż wykorzystywany?


Myślę, że @Azot dobrze odpowiedział na to pytanie. Ja wiem, że oklepane, ale nic ci nie poradzę, że układ: dostajemy #!$%@? -> wszystko stracone -> odsiecz z kosmosu -> zwycięstwo, sprzedaje się cały czas doskonale
Swoją drogą taktyka, którą nazwałeś "bez sensu" się sprawdzała do momentu odsieczy, więc jak to mówią, "jak coś działa to nie jest głupie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vinmcqueen: sprawdzała się bo mieli dużą przewagę w ludziach, ale wykończyć ich mogli dużo wcześniej i LF nie zdążyłby przyjechać.
@vinmcqueen: > Myślę, że @Azot dobrze odpowiedział na to pytanie. Ja wiem, że oklepane, ale nic ci nie poradzę, że układ: dostajemy #!$%@? -> wszystko stracone -> odsiecz z kosmosu -> zwycięstwo, sprzedaje się cały czas doskonale w każdej możliwej formie, która tylko musi spełnić warunek, że widz myśli, że już koniec, a tu obrót o 180 stopni i jebjebjeb zwycięstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Biorąc pod