Wpis z mikrobloga

Patrzcie Mireczki co mi moja luba kupiła. (ʘʘ)

To jest dopiero ccccombo, Kaczor Donald + Lego. 2016 rok, a ja siedzę, składam zestaw i czytam komiksy z Kaczorem. W głowie szeleści beztroska młodość, tak głośno, że mam wrażenie, że już kumpel domofonem dzwonił bym na dwór wyszedł. :D

Niestety nie może być tak dobrze. Współczesny KD to jest jakiś dramat #!$%@?. Wychodzi co miesiąc (!), pełno reklam, nie ma krzyżówki, Figle Figlarzy jakieś takie marne. Nawet komputer w spisie treści już nie wita. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak chcecie to zrobiłem skany tutej

Ale cóż. To nadal najtańszy (9,99zł) mini zestaw Lego jaki można obecnie kupić. ;)
#kaczordonald #kaczordonaldzawszesmieszne #gimbynieznajo #lego #komiksy
Pobierz Krupier - Patrzcie Mireczki co mi moja luba kupiła. (ʘ‿ʘ) 

To jest dopiero ccccomb...
źródło: comment_Yw1AZN1yJ8x0S9kYm6mt1TXMl1iAf1xn.jpg
  • 76
@Krupier: serio co miesiąc? kurde, zawsze co tydzień się leciało do kiosku (nawet rano przed szkołą, żeby nie zabrakło). Tych reklam też sporo, ale przynajmniej nie wpadli na pomysł, żeby je wstawiać w środku komiksu.

Od kiedy pamiętam to LEGO było dosyć drogie, szczególnie jakieś duże zestawy na podstawie filmów itp. ale zawsze układanie nawet tych małych zestawów dawało sporo frajdy. Aż sam myślę, żeby wygrzebać gdzieś stare pudło z klockami
@rybak66zuo: tak, ale pierowotna moja wypowiedź brzmiała

zawsze to się co dwa tygodnie latało, pewnie w późniejszych latach w erze gimbazjów zmienili

Krupier ja zanegował pisząc że w latach 90 (co w kontekście tej negacji sugerowało że większą część lat 90 tych), dlatego wkleiłem Kaczory z połowy lat 90 które były dwutygodnikami i zauważyłem później konkretniej, że jako tygodnik Kaczor był czytany już przez ludzi, którzy załapali się na reformę gimnazjalną
po co napisałeś to samo co ja? :)


@antros: nic nie sugerowałem. Napisałem, że już w latach 90 KD wychodził co tydzień i było to prawdą. Ty negowałeś to od początku mówiąc, że zmienili to w erze gimnazjum gdzie pierwszy rocznik poszedł do gimnazjum w 1999 roku. Więc KD był tygodnikiem już 2 lata.

Wiem, że w dzisiejszych czasach to wielka trudność przyznać się do błędu, ale serio?