Wpis z mikrobloga

Patrzcie Mireczki co mi moja luba kupiła. (ʘʘ)

To jest dopiero ccccombo, Kaczor Donald + Lego. 2016 rok, a ja siedzę, składam zestaw i czytam komiksy z Kaczorem. W głowie szeleści beztroska młodość, tak głośno, że mam wrażenie, że już kumpel domofonem dzwonił bym na dwór wyszedł. :D

Niestety nie może być tak dobrze. Współczesny KD to jest jakiś dramat #!$%@?. Wychodzi co miesiąc (!), pełno reklam, nie ma krzyżówki, Figle Figlarzy jakieś takie marne. Nawet komputer w spisie treści już nie wita. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak chcecie to zrobiłem skany tutej

Ale cóż. To nadal najtańszy (9,99zł) mini zestaw Lego jaki można obecnie kupić. ;)
#kaczordonald #kaczordonaldzawszesmieszne #gimbynieznajo #lego #komiksy
Pobierz Krupier - Patrzcie Mireczki co mi moja luba kupiła. (ʘ‿ʘ) 

To jest dopiero ccccomb...
źródło: comment_Yw1AZN1yJ8x0S9kYm6mt1TXMl1iAf1xn.jpg
  • 76
@antros: od 1997 roku jakoś zaczął ukazywać się co tydzień. Dokładnego numeru mi się nie chce szukać.


@Krupier: @antros: Właśnie przeczytałem ten komentarz i zdałem sobie sprawę, że pamiętam ten moment, kiedy kupiłem ten numer i przyniosłem go do domu. Na okładce był Donald z siostrzeńcami kroczący w kierunku otwartej studzienki kanalizacyjnej, a na górze napis "teraz wpadam co tydzień". Mózgu, wtf?
@Krupier: Ja do niedawna każdy numer czytałem, bo mi matka z biblioteki przynosiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety od dawna KD się staczał w dół, także cieszę się, że biblioteka przestała prenumerować ( ͡° ʖ̯ ͡°)