Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jezeli dowiaduje sie, ze dziewczyna, z ktora sie spotykam jest ze mna ze wzgledu na moj charakter, bo jej przy mnie dobrze ale tak na prawde nie podobam jej sie fizycznie to ja skreslam. Czemu? Bo jak spodoba sie jej inny z charakteru a na dodatek bedzie adonisem to rzuci mnie od razu. Jestem bardzo czuly na punkcie swojej urody i najmniejsze slowo krytyki w tym kierunku powoduje u mnie stany depresyjne, doła itp. Zawsze bylem brzydki i bez powodzenia dlatego stalem sie wrazliwy na to. Ja nigdy nie moglbym byc z kims kto mnie fizycznie nie pociaga bo przeciez w lozku nie stanal(b)y(m) na wysokosci zadania. Dla swojej dziewczyny mam byc 11/10 i nawet jakby miala wybor: ja czy Enrique Iglesias to bez wahania wybralaby mnie.

#logikarozowychpaskow #tfwnogf #przegryw #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
@galaxie500: bullshit, z pozoru to jest egoistyczne podejście, ale bardzo sensowne i logiczne, jeżeli ktoś nas nie pociąga fizycznie to związek nie ma najmniejszego sensu, bo pojawi się ktoś bardziej atrakcyjniejszy i koniec związku murowany. Inna sprawa to, że op nie ma zdrowego podejścia do swojej osoby, ale to już kwestia jego nastawienia, da się to na pewno przezwyciężyć.