Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę tu nieanonimowo dużo rzeczy, ale to wolałbym zostawić anonimowo bo nigdy to nie wiadomo w tych internetach xD Otóż pytanie natury moralnej mam. Czy spotykając się z różowym na zasadzie fuckfriend gdzie z obydwu stron sytuacja jest jasna że nic więcej od siebie nie chcemy, można zrobić sobie #wygryw w postaci spotykania się z inną dziewczyną z którą już kiedyś coś było, czy jest to chamstwo? Gadałem z dwoma kumplami i jeden powiedział mniej więcej 'lol, no jasne że tak', a drugi, 'lol #!$%@?łeś'. Oczywiście opcja w stylu "zapytaj tej pierwszej" nie wchodzi w grę, raczej coś na zasadzie "czego oczy nie widzą, tego różowemu nie żal", przypominam że nie mówimy tu o dziewczynie tylko koleżance, z dziewczyną sprawa byłaby jasna. Ta druga wie że mam kogoś bo jej powiedziałem, ale widać ma #!$%@?.
#zwiazki #podrywajzwykopem #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: ja uważam, że nie bo to kwestia zaufania. Np. jakbym miał koleżankę-fuckfrienda to "zerwałbym" z nią gdyby sypiała z wieloma bo by mi to przeszkadzało, ot weźmy np. wyższe prawdopodobieństwo HIV czy coś xD... chyba, że wcześniej sobie uzgodniliśmy, że można, ale wtedy bym się na to nie pisał w ogóle... więc wg mnie powinieneś zapytać, nie rozumiem dlaczego wykluczasz tę opcję.
@AnonimoweMirkoWyznania: Najlepiej się jej zapytaj. Jeżeli jej to będzie przeszkadzało to wcale nie uważa cię tylko z kolegę więc lepiej to skończyć. Jak nie będzie widziała problemu to wszystko ok. A przed zwykłą koleżanką też byś tego nie ukrywał więc może też inaczej traktujesz tą relację?
@Pinezzzka: fuckfriend jest bez pozoru dość delikatną sprawą.
Istnieje dość duże prawdopodobieństwo, że jedna strona może się zakochać - w końcu jest to relacja bazująca na strefie intymnej i powtarza się dość często.

Czasami lepiej się zapytać nawet bezinteresownie by wiedzieć jak taka relacja przebiega.

Bo główną zasadą fuckfriend jest nie zakochiwać się w tym właśnie przyjacielu.
Pisałem, że ta opcja odpada


@AnonimoweMirkoWyznania: A dlaczego niby? Żeby układ był czysty, to powinien być obgadany. Chyba, że jednak to takie nie do końca ff i nam tu coś mydlisz oczy?

można zrobić sobie #wygryw w postaci spotykania się z inną dziewczyną z którą już kiedyś coś było, czy jest to chamstwo?


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli chodzi o koleżankę do łózka- to zależy, jakie macie ustalenia.
Jeśli chodzi o tę nową,