Wpis z mikrobloga

@mroznykasztan broń to urządzenie stworzone po to aby zabijać. Można mówić ze ludzie zabijają i jest to prawda. Ale lepiej jeśli szaleniec zacznie zabijać nożem aniżeli karabinkiem. C'nie?
@Ofacet: Zakazywanie małżeństw homoseksualnych ma dwa oblicza. Jedno jest takie, że w ogóle nie powinno być państwowych związków międzyludzkich, więc 'gay marriage ban it hehe' to dobry wybór. Drugi jest taki aby zakazywać, bo powinny być tylko heteroseksualne. Tacy ludzie to durnie. Także uważaj.
@Ofacet: Broń? ZBANOWAĆ, NARZEDZIE DO ZABIJANIA
Aborcja? Po co, przecież to nie zabijanie, zresztą ludzie i tak znajdą sposób aby przeprowadzić zabieg
Eutanazja? Przecież to nie morderstwo
Zresztą, sama chęć zabraniania czegoś w cudownym, liberalnym społeczeństwie gdzie wszystko każdemu wolno zaprzecza tej idei. Jeżeli ktoś jest muzułmaninem i wierzy, że za każdą zabitą osobę w niebie czeka na niego napalona dziewica, to czemu miałbyś mu tego zakazywać? To jego wiara i
@antymonit po 1 nie porownuj sytuacji w USA do sytuacji w Polsce.
Po 2 jakie środowiska chcą zupełnego zakazu?
Po 3 amerykańskie środowiska chcą większej kontroli nad obrotem bronią w kraju a nie jej zakazu

Muszę ci tłumaczyć jaki jest wydźwięk? Wydźwięk wyśmiewa konserwatystów i ich podejście do problemów natury obyczajowej/spolecznej
@Ofacet: Jeżeli ja mam nie porównywać, to dlaczego wklejasz obrazek który ewidentnie odnosi się do sytuacji z USA?
Hilary o żadnej kontroli nie mówi, chce zdecydowanego zakazu. Tak samo jak właściwie całe środowisko LGBT.
Proszę, wytłumacz mi, bo nie mam pojęcia jaki związek z problemami obyczajowymi i społecznymi ma dostęp do broni. Twoim fetyszem jest gdzieś ją komuś wpychać, czy może nowym trendem jest bycie kontrolobronioseksualnym?
@antymonit ponieważ sama treść tego postu z twittera trafnie charakteryzuje podejście libertarian/konserwatystów do spraw obyczajowych. Ty natomiast podales przykład który jest cechą amerykanskiej polityki a nie naszej, polskiej.

Środowiska lgbt akurat nie są ruchem politycznym. Podaj lepszy przykład bo sam chętnie bym wysłuchał stanowisko hillary w sprawie dostępu do broni.
A demokraci głównie chcą bardziej restrykcyjne go prawa a nie zakazu. Nie słyszałem aby żaden ważny amerykański polityk krzyczał o zakazie broni.
@Ofacet: ok, więc podsumowując ten tok rozumowania, jeżeli argument działa w obie strony, to ta korzystna dla Ciebie jest ok, a tą drugą odrzucasz. Zostałem kompletnie zaorany, zwyciężyłeś nad prawactwem, gratuluje.
@Jakis_Tam_Duplikat: prawdopodobnie większość. Eutanazja definitywnie aborcja niekoniecznie całkowity ale mocno ograniczony.

@antymonit: Albo zupełnie nie zrozumiałeś albo świadomie ignorujesz co napisałem. Mój obrazek odnosi się do zachowań które dzielą ze sobą zarówno środowiska konserwatywne w USA jak i w Polsce. Natomiast

Zdecydowana jej większość? Jaki jest głos mainstreamowych mediów i społeczności lewackich po zamachu w Orlando? Jaki jest wydźwięk obrazka w twoim pierwszym wpisie?


Odnosi się tylko i wyłącznie do