Wpis z mikrobloga

Mirki, kilka dni temu wujek podrzucił mi swoja #ps3 bo on nie gra od dawna a przy przeprowadzce chce sie pozbyc niepotrzebnego sprzetu i mam se zrobic z nia co chce.

Wiec robie #rozdajo bo gardze ps3 od kiedy mam ps4.

Aby ja otrzymac dajesz mi suba i piszesz komcia dlaczego Ty masz ja dostac.

Ja wysylam konsole na swoj koszt w kazde miejsce w polsce. A losowanie zrobie po meczu polski z niemcami.

#rozdajo #zadarmo #konkurs #cebuladeals
PanKara - Mirki, kilka dni temu wujek podrzucił mi swoja #ps3 bo on nie gra od dawna ...

źródło: comment_tObcqJuDwFBn7xFmaXAzX6m0yD9qGCkB.jpg

Pobierz
  • 545
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanKara: Ja bym chciał ponieważ Michał Białek kończył nocną wartę w serwerowni wykopu. Za oknem zadłużonej willi poznańskie koziołki ocierały się częściami, których Białek wolałby nigdy nie mieć. Przypomniał sobie o żonie, którą widywał głównie w niedzelne poranki... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanKara: Chciałabym dla mojego niebieskiego bo ciagle marudzi, że chciałby mieć ale ja nie pozwalam kupić, zawsze znajduję coś potrzebniejszego( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałby świetną niespodziankę :)
  • Odpowiedz
@PanKara: dlaczego JA? chociażby dlatego że w życiu nigdy nie miałem konsoli i najwyższy czas spróbować czym tak naprawdę to jest :)
  • Odpowiedz
Byłem zatwarciałym PCMR, kiedy ta generacja była na topie... w ub. wakacje spełniłem marzenie z dzieciństwa kupując PS2, ostatnio przeszedłem pierwsze dwa God of Wary i tak bardzo chcę przejść trójkę :)
  • Odpowiedz