Wpis z mikrobloga

Mireczki i mirunie! Krótkie #chwalesie
Dziś odebrałem z poczty przesyłkę ze swoją nagrodą za drugie miejsce w konkursie na najlepszą recenzję organizowany przez #cebulaonline
Początkowo miał być to dron SYMA, ale BG nie miał już jej na stanie. Mirunie z #cebulaonline poinformowali, poprosili o przelew weryfikacyjny na 1 000 PLN ( ͡° ʖ̯ ͡°) i poszło!
Z tarantuli cieszę się bardziej pomimo tego, że nie ma kamery (EKEN H9 w drodze (òóˇ)).
Filmu z dziewiczego lotu nie mam, bo bateria przyszła rozładowana i pozwoliła jedynie na 3 minuty lotu zapoznawczego. Poza tym zaliczyłem glebę na trawę i wolę się nie chwalić..
Za jakiś czas jak będziecie zainteresowani, to mogę przysiąść do recenzji.

reszta zdjęć

PS: Raz jeszcze dzięki za zorganizowanie konkursu i Waszą codzienną pracę dla cebuli! @matiwoj11, @kruprz, @3erpl
PS2: W rzeczywistości jak i na zdjęciu naprawdę wygląda jak tarantula. Gówniaki na osiedlu zazdroszczą ()
PS3: Zdjęcia robione Xiaomi Redmi 3 PRO, jak by to kogoś interesowało. Recenzja telefonu dostępna o, tu

#tarantula #itemyzchin #banggood #chinskiecuda
Pobierz BeCometA - Mireczki i mirunie! Krótkie #chwalesie
Dziś odebrałem z poczty przesyłkę ...
źródło: comment_oKDVLgUKkjjUr4Hy8RkQQxXqqaW19rPD.jpg
  • 13
@BeCometA: To dodatkowo mogę Ci napisać, że jak się okaże, że ten Ekenz BG to "podróba" to pisz do nich na obsługę to dostaniesz 15$ zwrotu :-D Skąd wiem? Bo sam zamówiłem jak był w promocji, według opisu na FB "fake" więc napisałem do nich i 15$ mi zwrócili.
@BeCometA: Z tego co udało mi się wyczytać na różnych grupach to może być tak, że to leżaki magazynowe bo oznaczenia wprowadzili pod koniec 2015 a wcześnie ich nie było. Oprogramowanie od Ekena chodzi aż miło więc to pewnie kamerki co trochę leżały. Moja działa prawidłowo mimo, że jest niby podróbą :-)