Wpis z mikrobloga

Witam. Widzę że mój kupon już się pojawił na wykopie. Wielu z was zarzuca mi że jestem #januszebukmacherki ale jest kilka przesłanek za tym że wybrałem sts a nie bet365. Poza tym problemy z prawem mogą być. Ale skoro już kupon się pojawił na mikro to może zrobie małe #rozdajo . Jeśli kupon mi wejdzie zasponsoruje busa i bilety na mecz z Ukrainą do Maryslii 50 osobm które zaplusujo ten wpis :) lub jesli ktoś nie może jechac, 1000 zł w gotówce :)) . Jeśli nie... no cóż. Zostanę z niczym :) bawmy się na całego! :)) @powodzenia wszystkim ! #bukmacherka #pokazkupon #euro2016 #polakibiedakicebulaki #polakicebulaki #januszebiznesu
bart88uk - Witam. Widzę że mój kupon już się pojawił na wykopie. Wielu z was zarzuca ...

źródło: comment_o4StzxTt11HlU99qWcPTn5keWyXDud9Z.jpg

Pobierz
  • 296
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bart88uk: ale wiesz, że teraz janusze #rozdajo robią multikonta żeby zwiększyć swoje szanse?

Tak małe wymogi jak pluśnięcie tylko przechyla szalę w stronę zarzutki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Powodzenia przyjacielu! Pamiętaj o mnie dobra? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja wszytko zawsze prawilnie plusowałem i obserwowałem profil od początku ( )


@pjotregg: o takich fanow dbam najbardziej
  • Odpowiedz
@bart88uk: Podziwiam... życzę powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam nie bardzo wierzę w zwycięstwo ale widząc Twoją wiarę to powoli zmieniam zdanie :D Aż sobie chyba założę konto na STS z tego wszystkiego. W lotka i tak nie wygram a tutaj jakieś niewielkie szanse żeby być do przodu są.
  • Odpowiedz
@bart88uk: Powiem tak. Nie ma #!$%@?, że to prawda.
Ale zignoruję to... i oglądając mecz będę udawał, że to prawda xD Ba! Nawet będę udawał, że to ja postawiłem ten kupon i będę się tak emocjonował jak by to mi miał wejść zakład xDDDDDDDD
Oczywiście, żeby oszukać umysł nie założę takiej kwoty. Tylko załóżmy, że postawiłem tysiaka na Polskę bo akurat znalazłem. ŻYCZE NAM POWODZENIA W #!$%@?! :DDDDDDDDD
  • Odpowiedz
hahahaa mam :D Ale na mecz chętnie pojade


@bart88uk:

prowadzę na facebooku Spotted swojej guwnomiejscowości. w przypływie dobrych pomysłuw zapostowałem zmyślony wpis o mniej-wiecej takiej treści:

od spotterki Ani: wczoraj na przystanku przy ul. Jana Pawła 2 znalazłam zieloną teczkę z dokumentami. w środku umowa o pracę na nazwisko Lipa Powodzenia na kwotę 14.400 zł brutto miesięcznie. nie szukam Cię, ale powiedz mi tylko jakie studia trzeba skończyć, żeby tyle
  • Odpowiedz