Wpis z mikrobloga

@xbonio: poza tym że są gównem to nic, stockowe głośniczki w moim samochodzie brzmią wierniej niż KRK
zerowa dokładność poniżej 200Hz - jeden wielki muł, góra brzęczy jak by ktoś piachu na tweetery nasypał
@Waclaw-Kabel: nie wiem, nie znam się, dlatego pytam. A jeśli chodzi o słuchawki to nie chcę kolejnej pary kupować...
@xbonio: właśnie widziałem je i mnie zainteresowały a że jeszcze Ty to potwierdzasz to coraz bardziej mnie interesują. I cena w porządku widzę.
@TheNaturator: Powiem tak - bassu na nich głębokiego nie uświadczysz, grają nieco kartonowo (pamiętajmy jednak, że kosztują 500zł) - ale dają już jakąś panoramę stereo i dźwięk jest w miarę czysty.
@TheNaturator: Niestety w tej cenie nie kupisz prawdziwych monitorów studyjnych. "Prawdziwych" mam na myśli tutaj konkretne konstrukcje, które są skalibrowane do możliwie neutralnego pasma, mają bi-amping itd. W cenie około 500 PLN za parę praktycznie wszystkie modele są tylko namiastką tego, przypominają bardziej zestawy HiFi, wzmacniacz jest tylko w jednej kolumnie itd. Zresztą, kosztują nawet tyle co lepsze głośniki komputerowe, więc nie spodziewaj się, że bez podnoszenia kosztów inne firmy zrobią
@xbonio: @AlcoMatt: Panowie, ale czy przypadkiem nie wprowadzacie @TheNaturator: w błąd? O ile mi wiadomo tak KRK jak i Mackie nie mają w swoim portfolio modeli kosztujących 500 PLN za parę. Wszystkie te ceny odnoszą się do ceny za sztukę, i to jest właśnie dolny próg "normalnych" monitorów, około 1000 PLN za parę. Modele te można na pewno polecić, ale widzę, że w pierwszym poście jest właśnie mowa