Wpis z mikrobloga

545465 - 266 - 7 = 545192

No i w #!$%@?
No i pojechał
Señor @metaxy w swoją podróż dookoła Polski

Na starcie stawiła się gwardia honorowa z #rowerowykrakow ja @kiwacz i @darkemolt. Wyruszyliśmy o 8 i od razu @metaxy narzucił dość mocne tempo. W skale oddzielili się od nas @kiwacz i @darkemolt i pojechaliśmy we dwójkę, ale niezbyt długo. Około 70km dołączyli do nas @mortal84 @byczys i @Marcin_od_Tribana i w takim składzie jechaliśmy kolejne 80 km oglądając po drodze zamki i ich ruiny (Ogrodzieniec, Mirów, Bobolice i Olsztyn. Po około 160 km dotarliśmy do Częstochowy, gdzie zrobiliśmy postój na Maca i dołączył do nas @Jarython. Po nabraniu sił podjechaliśmy pod Klasztor na Jasnej Górze i do sklepu uzupełnić zapasy. Tam pożegnałem się z całą grupą i ruszyłem w przeciwną stronę.
Żeby nie jechać tą samą trasą skierowałem się bardziej na północ. Olsztyn, Żarki, Pradła, Szczekociny i Sędziszów. Ta częśc trasy już bez zwiedzania bo spieszyłem się na pociąg, który miał mnie zabrać do Krakowa. Na dworcu byłem 20 min przed odjazdem, więc "na styk", szybkie uzupełnienie napoju i można byłą się rozsiąść w fotelu. Podróż trwała tylko 45 min.
7 km to powrót z dworca do mieszkania.

@metaxy to jeszcze raz szerokości i braku kapci. Wracaj do nas szybko :)
#metaxynarowerze

STRAVA

Statystyki:

Dystans: 266 km
Czas: ◷09:27:15
Średnie tempo: 2:07 min/km
Średnia prędkość: 28,14 km/h
Kalorie: 12825 kcal

W tym tygodniu to już 399km!
#rowerowyrownik #ruszkrakow #100km #200km
Pobierz Cymerek - 545465 - 266 - 7 = 545192

No i w #!$%@?
No i pojechał
Señor @metaxy w ...
źródło: comment_d58lrL3TyJm9WIw3Mu5wOF4WvkKIpKu1.jpg
  • 13
@Sepang: Dzięki :) No ja w tygodniu też nie mam zbyt dużo czasu, dlatego staram się wstać w weekend o 7 i co nieco pokręcić. Siadaj na rower i rób setki :)
@Madlen_: Ten skrypt którego używamy do wrzucania wpisów coś dziwnie to liczy. Wg Stravy 5,987, wg Endo 9 117 kcal. Z tego co gdzieś czytałem to na setkę przypada około 2500 (wiadomo, że to zależy od intensywności, czy
@Madlen_:
@Cymerek: nie ma co w ogóle patrzeć na te kalorie... na Endomondo algorytm bierze na pewno pod uwagę wagę i wzrost, więc jak jesteś duża/y (wysoka/i i gruba/a) to masz spalonych spoooro więcej niż ktoś mały. Dlatego nie lubię tych rywalizacji na kalorie, bo zawsze przegrywam :(