Wpis z mikrobloga

Dziś zatrzymałem się na ulicy, by podnieść flagę.
Tę malutką, z gazety, których cała masa jeździ teraz na samochodach. Widziałem, że Niemiec, który zatrzymał sie za mną, zrozumiał dlaczego to robię.
Mam prośbę do tych z Was, którzy decydują się przyczepiać te flagi do aut - dbajcie o nie. Nie pozwólcie, by upadła, nie machajcie ręką na tę stratę, by kolejni kierowcy przejeżdżali po niej. To jest flaga z bielą i czerwienią, nierzadko rownież z Orłem w Koronie.
Wspierajmy reprezentację, ale dbajmy o symbole Rzeczypospolitej.

#patriotyzm #flaga #reprezentacja #polska
j.....n - Dziś zatrzymałem się na ulicy, by podnieść flagę.
Tę malutką, z gazety, któ...

źródło: comment_PdlulRyj8iBt4knUxnjwbOe8XlXulmmW.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@takeitoff: Nie zadaję żadnego pytania w moim komentarzu. Nie zapytam też żadnego pytania moim dziadkom, bo nadal żyją i mają się dobrze. Jest mi w zasadzie wszystko jedno w jakim kraju żyję i przepraszam, jeśli urażę Twoje uczucia patriotyczne, ale nie czuję żadnej wdzięczności do ludzi, którzy zginęli za swoje uczucia patriotyczne. Jeśli urodziłbym się na tych samych terenach, ale pod władaniem Rosjan, Niemców, czy kogokolwiek nie czułbym żadnej straty.
  • Odpowiedz
Ciebie jeszcze bym o--------ł jeślibyś mnie blokował, może nawet bym ci w zderzak wjechał, albo klapsa w dziąsło zasadził, za brak szacunku do czyjegoś czasu :


@HackTheGibson: g---o byś zrobił.
  • Odpowiedz
nie uderzyłbys gościa z bronią ;)


@jesse__pinkman: nie no raczej nie uderzyłbym cie ogólnie, ale zjebka słowna jak najbardziej by sie należała, albo w----------e się w twój zderzak i chyba w takiej sytuacji ty byłbyś winny spowodowania wypadku, bo stałeś samochodem na jezdni i stwarzałeś zagrożenie w ruchu drogowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co oznacza oficjalnie nasz samochód jako placówkę dyplomatyczną RP.


@NoOne3: Nie zupełnie. Wersja flagi z godłem (umieszczonym po środku białego pola, a już na pewno nie wchodzącym na pole czerwone) może być używana przez placówki dyplomatyczne, kapitanaty portów, porty lotnicze, oraz statki w charakterze bandery, statki powietrzne... Na pewno nie samochody.
  • Odpowiedz
Nie kumam tego utożsamiania patriotyzmu z barwami plemiennymi i jakimiś narkotycznym zachowaniem względem przedmiotów. Mało tego, to zbiera tutaj spory poklask. Ja rozumiem, traktować patriotyzm jako szacunek do ludzi w koło, ale ten zachwyt nad sztucznymi granicami, ptakami czy kolorami jest na poziomie przedszkola.
  • Odpowiedz