Wpis z mikrobloga

mirasy,jak to jest ,że #rozowepask w grach online zamieniają się w i #atencyjnyrozowypasek ? Gram sobie spokojnie w #csgo na jakimś randomowym serwerze, #rozowypasek coś pieprzy przez mikro,że nie umie w to grać ,help,co to kałach/short/gówno/srówno. Nagle wbija jakiś pro player,kosi wszystkich jak chce i jeszcze śmieszkuje przez mikro, kradnąc całą uwagę i atencję serwera. Co robi różowy? Gada głośniej,drze się piszczy i te pe #kropka .W końcu admin ją wywalił z serwa bo nie mógł wytrzymać. Czy większość różowych grających tak robi ? Bo to nie pierwszy raz w tej grze i to nie tylko na polskich ale też innojęzycznych serwerach ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zalesie
  • 15
@Smar_SW: @sveq91: też mi się tak zdaje,że coś podobnego było ale jednak sytuacja w 100% własna i prawdziwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sevqk: po prawie 500h w csie potrafię rozpoznać gimba bez mutacji po dwóch zdaniach więc odpada. Plus mówiła o sobie w formie żeńskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Roxi5017: nie mam ulubionego serwera, gram tam gdzie akurat jest dust2
@lazerovsky: ohoho, smieszne. juz zaczynajac grac w csgo dusta2 omijalem szerokim lukiem wiedzac, ze tam jest najwiekszy festiwal #!$%@? umyslowego i cziterow na wspolke ze smurfami. tej dewizy sie trzymam do dzisiaj, nie gram na publicach, bo oni tam nie znaja innej mapy niz dust2. taki protip dla zaczynajacych, aby sie nie zniechecac juz na starcie. i gwoli scislosci, nie uwazam, ze dust2 jest zla mapa, ona jest po prostu zepsuta
@lazerovsky: uprzedzajac pytanie, mapy na ktorych lubie grac to: inferno, cache, cobble, overpass, train i mirage. najmniej bezmozgow jest na cobblu definitywnie, overpass tez jest calkiem spoko pod wzgledem community. inferno, cache i train to taka jedna pula gdzie moze sie trafic jakis idiota, ale to nie jest problemem. problem masz, gdy wiekszosc druzyny to ameby, w kazdym razie w obu przypadkach mutujesz i robisz swoje. mirage to inna bajka, tam
@lazerovsky: gram na lemach wiec nie jest to niski poziom. moze to ja mam takie szczescie ze mimo 3 kont czitera trafilem zaledwie kilka razy? i to nie obvious, ze spinem i negevem, tylko gosci, ktorzy faktycznie widzieli wiecej niz powinni (analizowalem demka). nawet na mirage dopiero ze 2 razy spotkalem odpalenca, co jak na ta mape jest pewnie wielkim osiagnieciem