Wpis z mikrobloga

@brunetroll089 Otóż powiem Ci, nie rób tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zabiłaby mnie samym ciężarem, nigdy wincyj bez minimalnej weryfikacji ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale zaszliśmy do kawiarni na wynos gdzie fajnie bajera mi się wkręciła z uroczą kelnerką (przez chwilę zapomniałem że z kimś idę na spacer), że jakbym mógł to bym porzucił swój obiekt spotkania dzisiejszego na jej rzecz ( ͡°
@brunetroll089 Tak zrobiłem to pierwszy raz i było o raz za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze to już człowiek się nauczy na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet tamta kelnerka tak deczko więcej chciała pogadać, szkoda że tylko te 5 minut bo bym został dłużej, cholera tylko pszypau już by było karynie powiedzieć że sorry ja tu zostaje, ić stond ( ͡°
@tux3284: desperat over 999 XD, ale tez przez to przechodzilem: pierw badoo i prawie kazda lecials, no grube wiadomo w lewo, pozniej tinder XD, ale odleglosc, tinder i miasto, a teraz tylko miasto, ale tylko te, które mi się fest spodobaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@czarmander Tak tak, też cię kocham ( ͡° ͜ʖ ͡°) To co powiesz o mirkach które w pogoni za seksami idą na rokse bo inaczej nie umio? Randomy uprawiałem zanim jeszcze to było modne ziomuś, fajnie sobie soft skille poprawiłem tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)