Wpis z mikrobloga

@afc123: Większość osób obleje takie abstrakcyjne ćwiczenie bo na początku nie ogarnie co się odjebuje a potem zacznie się zastawiać czy w ogóle chce pracować w miejscu które odwala takie szopki na sprzedawcą 10zł/h/brutto i ostatecznie w sumie nie powie nic bo mózg normalnego człowieka nie ogarnie, że można wymyślić takie durne "ćwiczenie". Ludzie ambitni i kreatywni którzy wymyślą coś na to w 10 sekund zdarzają się w filmach albo są
@afc123: Śmiechłem nieźle z ciebie.

Korposzczury wciskajace na sile wszedzie swoja gownomowe bawia mnie najbardziej.

Bawi mnie jeszcze twierdzenie, ze porownanie sprzedazy konkretnego, wartosciowego dobra oraz oferty handlowej do sprzedazy gowna bez jakiejkolwiek wartosci dla kogokolwiek jest miarodajnym testem.

Twoje wypociny brzmia jak jakies teksty rodem od studenciakow jakiegos gownokierunku typu zarzadzanie.
@Lrrr: Miałem identyczne zadanie na rozmowie o pracę w sprzedaży Orange xD
Jak wyciągnęła rekruterka kartkę, to myślałem że będzie coś notować, a ta przysuwa ją do mnie i "Proszę, sprzedaj mi tę kartkę." Coś tam powymyślałem i o dziwo było bardzo dobrze ponoć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lrrr:
No ale w sprzedaży ma się kontakt z ludźmi i naprawde z różnymi sytuacjami trzeba sobie radzić, byłem na podobnej rekrutacji, na dodatek przeprowadzanej "masowo" [3 osoby w sali] i dziewczyna ktora pchala sie do sprzedazy, do rozmow z ludzmi, jak dostala takie pytanie to 5 minut jej odpowiedzi to bylo "yyyy eeeee yyyyyyy".

Często klienci w róźnych branżach mają przeróżne, totalnie losowe obiekcje i trzeba umieć szybko zaregować.

Z
@Lrrr: dostałam kiedys takie zadanie z pusta buletka po wodzie. Z jaka radością odebrałam od nich telefon ze mnie przyjmują!


Chodziło o akcje promocyjna jakichś papierosów. Kobieta chciała żebym w szpilkach, bodach i 10cm różowej spódniczce sprzedawała papierosy. Przez 8h, 7zl/h. Na pytanie skąd pomysł na taki ubiór (stanie w szpilkach w miejscu przez 8h + ciuchy jakich niejedna karyna by sie 'powstydzila') usłyszałam: 'targetem sa młodzi mężczyźni, wiec musisz byc
Januszek naogladal sie amerykanskich filmom xd Ale gdyby ktos mi dal stary telefon do sprzedania to bym to zrobil w ciagu 1 dnia xd (no i tak zrobilem xd etui w 2 dni, #!$%@? nexus 4 w 6 godzin xdd )
@Lrrr: W zależności od kołcza, bo są tacy, którzy mówią sensownie, na podstawie badań naukowych i tacy, którzy polegają na debilnych schematach i przekonaniach.
@Lrrr: Lol, przecież to jest tak proste zadanie, trochę kreatywności. Jeśli ma się odpowiedni zasób słownictwa i potrafi z tego sklecić kilka zdań, to nawet da radę kartkę sprzedać. Ja bym zaczął przedstawiać pogiętą kartkę jako praktyczne w życiu dzieło awangardowego artysty, podnoszące prestiż, każdy szanujący się przedstawiciel klasy wyższej powinien mieć jedną, pomiętą kartkę zawsze przy sobie.

Ps. Porównywanie sprzedaży bigmaca i frytek, do sprzedaży dekoderów jest trochę nie trafione.
@Lrrr: To precyzuj swoje wpisy, nie napisałeś nigdzie że chodzi o stoisko, tylko o stanowisko sprzedawcy. Czasem na takim stanowisku praca polega na byciu domokrążcą.

Zresztą, wyjdź na dwór i trochę ochłoń, bo strasznie agresją bije z twoich wpisów.
@Lrrr: To jest kartka papieru. Może ją pan z łatwością schować do kieszeni i wszędzie ja ze sobą nosić. Zawsze i wszędzie będzie mógł pan dzięki niej zapisać swoje przemyślenia i pomysły, które mogą wpłynąć na Pański sukces. Ta Karta może już teraz być u Pana wystarczy tylko, że przygotuje pan 10 groszy. Takie trudne? Jeśli ten brat nie potrafił sobie z takim zadaniem poradzić to niestety nie nadaje się do