Wpis z mikrobloga

@vasil: Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem, bo słabo piszesz po polsku, ale moje doświadczenie jest zgoła inne. Określenie czteropak było może trochę zbyt ogólne, ale jeśli ma to być naprawdę szybkie, proste i "januszowate" to leci fotka auta z neta, kilka napisów, jakieś gradienty i koniecznie duże logo - zajmuje to 15-20 min, robione jest live przy kliencie i nie kosztuje więcej niż 30-50 zł.

@hidedeepinside: Porównanie mega nie
@hidedeepinside: w biznesie - wszystko
po drugie - godzina godzinie nie rowna. Siedzie teraz i poprawiam render do reklamy i nie mam czasu na swoje wlasne proejkty, tkroych mam od hoho.. tylko gdy przelicza mi sie klatka i poglad mam czas tu wbic.. i dlatego nie mam czasu na takie rzeczy, bo nigdy one nic nie przynosza.
Robilem dla duzych korpo i srednich, a kazdy maly, ktory tak chcial zawsze wybrzydzal
@vasil: znajdz linijke, w ktorej napisalem, ze poszukuje osob zawalonych praca w celu zrobienia mi ulotki. Nie masz czasu rozumiem i nie mam Ci za zle. Nie chcesz robic ulotki tez mi to nie przeszkadza. Daj wypowiedziec sie innym, ktorzy lubia jak to powiedziales "tracic czas na nic nie przynoszace rzeczy".
@hidedeepinside: gościu #!$%@?, nie wiem co to za myjnia samochodowa, ale one samoobsługowe kosztują około 2 mln. Dziwne jeśli szukasz frajera który zrobi ulotkę a sam prowadzisz biznes. Już to widzę jak jakiś gość przyjeżdża na myjnie i prosi Cię o wyczyszczenie samochodu bo do klienta jedzie, no ale za darmo, bo kilka minut nic nie kosztuje.
@Dzwoneg: hahahahhahaha 2 mln powiadasz ? Zrobiles mi dzien. Prawdopodobnie jak interes sie rozkreci i ktos mnie poprosi zeby umyc mu auto i przywiezie mi pieniadze nastepnym razem czy cos to jakos specjalnie nie bede plakal z tego powodu, bo a noz rzeczywiscie nie ma albo zapomnial. A po 2 porownujesz cos bez czego da sie obejsc (umycie samochodu) do czegos bez czego obejsc niestety sie nie da (reklama)
@hidedeepinside: czyli nie możesz się obejść bez reklamy, ale chcesz żeby ktoś ją zrobił za darmo? Ziomek, żyjesz chyba w innym świecie. Czym różni się umycie samochodu za darmo od zrobienia reklamy za darmo? Myślisz że zdobycie doświadczenia, oprogramowanie, koszty wytworzenia są zerowe?
Jasne że możesz się obejść bez reklamy. Jeżeli reklama to tak ważna rzecz dla Ciebie to dlatego chcesz żeby ktoś to zrobił za darmo?
Btw. myjnia samoobsługowa z
@Dzwoneg: reczna myjnia samochodowa (moj blad moglem dodac). Koszty wytworzenia sa zerowe, poniewaz wydrukowac ja musze tak czy siak sam w drukarni w Anglii. Nie chce zeby ktos zrobil idealnej calej ulotki tylko zarys albo cokolwiek co mozna wsadzic za wycieraczke. Nie chce mi sie powaznie juz ciagnac tego watku. W razie czego uwaga jakbys chcial za darmo umyc samochod w miescie, ktorym mieszkam to zapraszam zrobie dla Ciebie wyjatek i