Wpis z mikrobloga

@DarkAlchemy: chyba będę miał dziś new 3ds xl, no i w sumie dopiero po godź.18 będę wiedział czy sprzedaje swojego czy nie. Sprzedam dopiero jak będę miał w rękach mojego n3ds, także spokojnie, społeczność 3DSowców może się jedynie powiększyć tym razem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanKabaczek: O cholera, aż tak tanio? Ja do swojego 3ds ponad 1.5 roku temu kupiłem gateway za blisko 300 zł. Obecnie da się grać w kopie zapasowe jakimś innym, tanim sposobem? Bo sam bym pozbył się swojego zestawu, ale za takie 300 zł to aż mnie piecze dupsko :P
@Kraniec: Witaj w moim klubie bolu dupy- w kwietniu ubiegłego roku kupilem gateway za 60 jurkow i cubic ninja za 50. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa, moze trzy miechy pozniej entrypointy zaczely sie sypac jak z rekawa, pod koniec roku bylo juz wszysto za friko, dla kazdej konsoli.
@Pacjent: @PanKabaczek: Sori że sie tak chamsko podepnę ale jestem zupełnie zielony w temacie. Mozecie mi powiedzieć czy w 3ds xl z softem 11.0.0 zadziałam coś z gatewayem? Leży to to na półce a ja kupuje gry w eshopie a w sumie to bym nie chciał :-) ew. inny sposób na odpalanie romów z 3ds?