Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Złodziej - #ama.
Jestem złodziejem. Mam 20 lat, kradnę od ok. 17 lub 18 roku życia. Studiuję i dorabiam jako grafik (ok. 2000 na miesiąc na czysto na niepełnym wymiarze godzin), do tego rodzice opłacają mi lokum itd. na studiach więc na sytuacje finansową nie narzekam i jestem z domu gdzie nieco lepiej się powodzi niż większości polaków dlatego jak mialem te 17-18 lat to rodzice spełniali mi wszystkie zachcianki.

Dlaczego kradnę? Bo mogę. Traktuję to jak hobby, sport, wyzwanie. Czuję dużą satysfakcje wiedząc, że nie muszę kupować czegoś tak jak wszyscy, tylko mogę mieć to za darmo. Mogę oszukać system i to mnie w tym najbardziej rajcuje, ze mogę iść na skróty. Nie robię tego spontanicznie, tylko zawsze przed wyruszeniem na łowy badam teren. Kradnę co tylko mogę. Najczęściej robię to w dużych supermarketach typu Real i Kaufland. Bardzo dobrze idzie mi też kradzież w drogeriach typu Sephora i Rosman. Jak to mówił kiedyś żul na jednym filmiku, kradnę wszystko, co popadnie, co w rączki wpadnie. Kosmetyki, jedzenie, ubrania, czasami jakaś elektronika... Czasami to co ukradnę idzie do mojej kolekcji, ale czasami też kradnę zupełnie niepotrzebny syf, który wyrzucam, np. damskie kremy czy damskie ubrania. Często zdarzyło mi się kraść staniki takie bardziej wypasione i ekskluzywne po prostu ubierająć je w przebieralni i wychodząc (do tych co nie miały klipsa). Zresztą co do klipsów to też mam metodę. Na wykopie jestem dość szanowanym i znanym użytkownikiem, ale wszystko by się zmieniło, gdybym z prawdziwego konta wyznał to co robię. Nikt z moich znajomych nie wie, że kradnę.

#chwalsie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Złodziej - #ama.
Jestem złodziejem...
  • 28