Wpis z mikrobloga

Ależ skisłam przed chwilą xD

Niebieski chrapie obok i czasem gada przez sen. Nagle obraca się do mnie:

- A jakie ja dwa losowe czary przed chwilą rzuciłem?

Postanowiłam go nie budzić i kontynuować wątek, więc mówię:

- Szóstkę wyrzuciłeś. Nie wiem, co to za czar.
- Ale kiedy?
- W ostatniej turze.
- Bez sensu.

Odwrócił się na drugi bok i wrócił do chrapania, a ja kisnę pod kołdrą, żeby go nie obudzić xD ciekawe, w co graliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #logikaniebieskichpaskow #rpg
  • 25
@julianna_cebulanna

Idź na zabieg usuwania zęba mądrości
Jest to bardzo bolesne więc podają ci mocne znieczulenie tzw. "Głupiego jasia"
Już po wszystkim
Budzisz się
Leżysz na krześle dentysty, zdezorientowany, próbujesz znowu zasnąć
Przychodzi mame "No dobra Anon,wstawaj idziemy"
Mame i pielęgniarka trzymają Cie za ramiona i próbują przenieść do wyjśćia
Przechodzisz obok wiatraka
Myślisz że to dźwięk śmigieł helikoptera
Spytaj pielęgniarki "Czy z sierżantem wszystko w porządku?Nie widziałem go odkąd wpadliśmy w
@julianna_cebulanna: sam czasami mam że gadam przez sen, zdarza się to czasami tuż przed samym obudzeniem, wtedy na wpół przytomny rzucam jakimś zdaniem tak z dupy że po 10 sekundach aż się lekko spalam z zażenowania co ja właśnie powiedziałem :D raz się matka ze mnie śmiała bo nie potrafiła zczaić o co mi chodzi :D
@julianna_cebulanna: Ile to ja razy miałem gadkę ze swoim współlokatorem podczas kiedy on chrapał a ja siedziałem przy laptopie. Normalnie idzie uciąć krótką konwersację, ale na jakiej zasadzie to działa to cholera to wie. A gadkę wywoływałem też czasami poprzez gadanie przez mikrofon, zupełnie jak na zawołanie rozmowa była ;P
Ja kiedyś do siostry odezwałem się przez sen. Nasz dialog wyglądał mniej więcej tak:

- Dwa hapeki!
- Co?
- Łyknij coś!
- Brat, o czym Ty do mnie rozmawiasz?
- Masz tylko dwa hapeki. Łyknij jakąś miksturę, to Ci się zdrowie odnowi!

A także w środku nocy obudziłem rodzeństwo i rodziców krzycząc przez sen.... "Ciupaga! Ciupaga!"

Pokręcone są drogi naszych snów...