Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu prowadziłem burzliwą konwersację na fp "Typowy Warszawiak", gdzie ów typowy warszawiak miał ogromny ból dupy o słoików. Nie odpowiadałem w sposób obraźliwy czy wulgarny - wręcz przeciwnie, rzeczowo omijałem kontrargumenty swojego rozmówcy. Niestety, ten zamiast pogodzić się ze swoją przegraną, postanowił wysłać mi piękną wiązankę, którą dopiero dzisiaj odczytałem w folderze spam.
Ech, to właśnie tacy ludzie psują obraz tego miasta, a szkoda.


#bekazpodludzi #patologiazmiasta #warszawa #facebook
M.....e - Jakiś czas temu prowadziłem burzliwą konwersację na fp "Typowy Warszawiak",...

źródło: comment_pugHELjkQhA45oHmEb3yOnZDyZuYtp9L.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chaczins: @avltree: @mistellaire: Wiem że są to groźby karalne, w spoilerze nawet nadmieniłem numer artykułu z którego gagatka mógłbym zgłosić. Niemniej, wiadomość wysłał mi w styczniu, dzisiaj dopiero ją odczytałem - żyję. Uwierzcie, nie chce mi się teraz ciągać po bagietach czy prokuraturze, wolę Sebastiana wyśmiać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Chaczins

to nie spełnia znamion 190 k.k. - groźba musi wzbudzać obawę, że będzie spełniona... Nie można traktować poważnie kogoś kto używa więcej niż 2 uśmieszków w swojej groźbie. Takie jest orzecznictwo SN. Każdy prokurator ci to powie

  • Odpowiedz
@MajkiGee: Do administracji, zgłoszenie gróźb karalnych, potem na bagiety, które "ręcznie" wytłumaczą panu, że w necie nie można #!$%@?ć co ślina na jęzor przyniesie.
Był już jedne mądry co myślał, że wypok to inny świat i na lotnisku już nie pracuje :D
  • Odpowiedz
@MajkiGee: jako, że nigdy nie byłem dobry z języka polskiego (więc mogę się mylić), ale po frazie "te" bemowo podejrzewam, że typowy warszawiak pochodzi z wschodniej części naszego kraju :-)
  • Odpowiedz