Wpis z mikrobloga

@pr0cent: Skąd wiesz ile jechał? Uderzenie bokiem w drzewo przy czym auto miało szyberdach i slaba konstrukcje. Mogl jechac 70 i nie hamują uderzyć. Testy euroncap sa przy 20 km/h i to szerokim wózkiem a nie drzewem
  • Odpowiedz
@wladek-wlodyszkiewicz

Nie wpadnie, bo nie #!$%@?. I przestań #!$%@? porównywać ludzi do ameb!


Nie, na drodze absolutnie wszystko jest zależne od Ciebie.

A jak taki #!$%@? straci kontrolę nad pojazdem i wyfrunie na Twój pas to gdzie przywalisz, w #!$%@? czy w przydrożne drzewo?
  • Odpowiedz
@acidd: widze, ze juz wrzucaja wszystkich do jednego wora, kazdy ladujacy na drzewie #!$%@?. Ja na przyklad nie przekraczam 70 na tej drodze, bo wiem, ze jest falszywa. A trafilo mi sie omijac plamy oleju a nawet uciekac na pobocze jak jakis zjeb z naprzeciwka lecial na mnie ponad 120. Raz sie jakis leb z starej beemki zagapil i lecial prosto na mnie, jakby sie w ostatniej chwili nie ogarnal to
  • Odpowiedz
@Howkin: racja - kategoryzowanie ludzi zazwyczaj jest najprostsze, bo przecież wiadomo - świat jest czarno/biały :]
jedziesz szybko = giń | jedziesz normalnie = przeżyj | wystąpi nieprzewidziana okoliczność = ... ??
  • Odpowiedz
Co do drzew przy drodze ten który je postanowił sadzic byl niespełna rozumu


@lubielizacosy: a to czasem nie jest tak, że drzewa były sadzone, kiedy było mało samochodów, a niektórzy po wsiach jeszcze jeździli wozami itp? wtedy drzewa chroniły drogi od śniegu czy nadmiernego słońca
  • Odpowiedz