Wpis z mikrobloga

Księża to wiecznie nienażarte świnie. Mój były ksiądz miał 3 drogie samochody i Harleya Davidsona, a na ambonie darł się, że ludzie mu po 20 czy 50 groszy rzucają. Że on nie ma na węgiel na zimę, że co on ma niby zrobić (do roboty się #!$%@? rusz), że ludzie wstydu nie mają takie drobniaki rzucać. To nic, że ta zakała społeczna wpadła ze swoją sprzątaczką. Kościół sprawę zamiótł i go przenieśli. Dopiero jak drugie dziecko zrobił to niby odszedł od bycia księdzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obecny ksiądz kupił sobie z salonu nowiutkiego Mercedesa, takiego a'la Jeep. Bieda im zagląda w oczy strasznie.
Moich znajomych ksiądz prosto w oczy powiedział ludziom, którzy przyszli spytać ile bierze za ślub. On powiedział kwotę, a była niemała i tam spytali czy coś taniej itp. to im powiedział: panie, pan nie jesteś na bazarze i świni pan nie kupujesz. Jak panu nie odpowiada cena to nie. Ten sam ksiądz później na ambonie mówił, że on szuka kogoś kto mu ZA DARMO plebanię pomaluje. Czaicie? Plebanie, gdzie on mieszka niech mu ktoś pomaluje za Bóg zapłać! A sam by #!$%@? pędzel złapał i się ruszył, ale nie... Wolnego czasu ma od groma, bo ślubów, pogrzebów to za dużo nie ma. W niedzielę tylko zajęty. Ale nie, lepiej szukać jelenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #truestory #coolstory
  • 5
@medykydem: w mojej okolicy był sobie proboszcz, który miał Mercedesa albo Audi pokroju a8 + szofera. Co jak co, wydawał kasę, ale jak wyszło na jaw, że burmistrz miasta przekazał kasę na jakieś gówno i ucieka od zrobienia "obwodnicy" to stawił się u wyżej wymienionego, wyprowadził na rynek i przy mieszkańcach kazał podpisać umowę, że jeśli nie będzie kasy na drogę to wlodarz poda się do dymisji. Jak widać podziałalo ponieważ
trasznie.

Moich znajomych ksiądz prosto w oczy powiedział ludziom, którzy przyszli spytać ile bierze za ślub. On powiedział kwotę, a była niemała i tam spytali czy coś taniej itp. to im powiedział: panie, pan nie jesteś na bazarze i świni pan nie kupujesz. Jak panu nie odpowiada cena to nie. Ten sam ksiądz później na ambonie mówił, że on szuka kogoś kto mu ZA DARMO plebanię pomaluje. Czaicie? Plebanie, gdzie on mieszka
@medykydem: pamiętam jak w mojej rodzinnej okolicy pojawił się nowy proboszcz. Kościół odkąd pamiętam borykał się z problemem strasznie zimnego klimatu w świątyni, w lato było spoko, jednakże w zimę, gdy już na dworze pizgało złem, to w środku było z 10 stopni mniej. W końcu przybyła świeża krew, złotousty klecha który ogłosił misję całej parafii - zbieramy na ocieplanie, do kolejnej zimy będzie tu gorąco jak w piekle. Wierni wszyscy
@medykydem: mnie #!$%@? co roku jak ksiadz domaga sie by w okresie po BN, mieszkancy podwozili go na wizyty duszpasterskie na ulice gdzie w danym dniu ksiadz ma odwiedzac parafian. wtedy sie zastanawiam po #!$%@? im samochody , kazdy ksiadz u mnie w parafii mial auto, zaden nim nie jezdzil do mieszkancow.