Wpis z mikrobloga

@nieroby: Też jestem pozytywnie zaskoczony, szkoda że drugi sezon dopiero w przyszłym roku :/ tyle czekania... na szczęście zostało mi jeszcze kilka odcinków.

@11mariom: The Following jest ok, tylko ok, niby wszystko jest na poziomie ale im dalej tym bardziej dobija przeciętność i drugiego sezonu sobie nie wyobrażam.

@aes_sedai: Arrow i Hannibal akurat mi się podobają, najwidoczniej bardzo odmienne gusta mamy.
@aes_sedai: Lubię Arrow za normalność, nie ma super mocy, wielkiego loga na klacie itp. każdy przeciwnik jest normalny, dla mnie to nie jest serial dla dzieci właśnie przez brak przegięć, lubię komiksy od wielu lat i może dlatego lubię Arrow, ty pewnie nie czytałeś/nie czytasz i może dlatego do ciebie nie trafia?

Jedyny minus Arrow dla mnie to przeginanie z aktorami modelkami i modelami z mega tapetą, wszyscy sztucznie piękni.
@nieroby: Jak nie podoba ci się po 4 odcinku to radzę rozejrzeć się za innym serialem bo dalej nie ma szału, jest przeciętnie, nie zaskakuje, oglądasz i sobie myślisz "a ok, może być" itp.

Ja dociągnąłem bo liczyłem właśnie na rozwinięcie, rozkręcenie, nie liczyłem na mega akcję i efekty tylko ciekawą fabułę ale się nie doczekałem, szkoda czasu bo jest dużo ciekawszych seriali jak np. Banshee, niby też przeciętny ale ma
@Liquid_Snake: Czytałem i czytam komiksy, ale ten serial (DLA MNIE) jest sztuczny, główny bohater jest aktorem jak z koziej dupy trąba, w każdym odcinku się podciąga prezentując klatę i inne kaloryfery...Serial dla podnieconych nastolatek - bez urazy
@aes_sedai: Nie twierdzę że to idealny serial ale mimo wszystko z serialów o komiksach jest i tak bezkonkurencyjny, nic innego po prostu nie ma, może Agents of SHIELD będzie lepsze ale póki co Arrow jest dla mnie wystarczający, świetnie pokazali Deathstroke albo Deadshot, tego drugiego to nawet lepiej niż w Batman Arkham City.

Co do klaty to możliwe ze masz rację, dodatkowa grupa odbiorców ;)