Wpis z mikrobloga

Mireczki zauważyliście, że jak zazwyczaj #niebieskiepaski wrzucają tu swoje zdjęcia to pokazują coś sensownego i fajnego, coś co uzyskali wytrwałością, dyscypliną, ciężką pracą, a #rozowepaski ? Kanapowe księżniczki, które są plusowane przez bande stulejarzy, chude zaniedbane ciała, ale #!$%@? trzeba się pokazać i nabić trochę atencji - pewnie liczą, że jakiegoś Alvaro tutaj wyrwą. A nawet niech mają te zaniedbane ciała, krzywe nogi i obwisłe brzuchy, nawet bym się tego nie czepiał gdyby to była fotka z jakiegoś treningu, gdzie pokazywałyby że pracują nad formą, pokazywały progres i w ten sposób jakoś się wzajemnie motywowały, tak jak nasze #mirkokoksy , ah szkoda gadać, szkoda szczempić ryja...

#logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow
Pobierz HackTheGibson - Mireczki zauważyliście, że jak zazwyczaj #niebieskiepaski wrzucają tu...
źródło: comment_t5UbA1q3wcTRkqwf8vNrIQTL3FOV2SKY.jpg
  • 125
Fajną ma dupcie ta panna


@Cephalopoda_Ammonoidea: pisz do niej jak ci sie jej dupcia podoba, gadałem z Panną na priv i ma chłopaka, a mimo to wrzuca takie foty na mirko, więc wnioskuje, że jest niezaspokojona, także jak dobrze zagadasz, to pewnie sobie pobaraszkujesz, kto wie moze nawet udostępni ci drugą dziurkę ()
pisz do niej jak ci sie jej dupcia podoba, gadałem z Panną na priv i ma chłopaka, a mimo to wrzuca takie foty na mirko, więc wnioskuje, że jest niezaspokojona, także jak dobrze zagadasz, to pewnie sobie pobaraszkujesz, kto wie moze nawet udostępni ci drugą dziurkę


@HackTheGibson: I ty masz czelność mieć jakieś wymagania wobec tego portalu? Weź człowieku usiądź kiedyś i zastanów się nad sobą, co?
@HackTheGibson: O stary xD Po kolei.

Jak by nie było w Twoim wpisie jest trochę prawdy - niebieskie paski pokazując swoją formę, na którą musieli zapracować zgarniają powiedzmy te max 40 - 50 plusów. Ładne dziewczyny natomiast od 100 do nawet 1000.
Weźmy pod uwagę target - na wykopie około 90% to niebieskie i to chyba nie ulega jakiejkolwiek wątpliwości. Ja jako facet (a raczej chłopak bo 20 lvl) wolę oglądać