Wpis z mikrobloga

Mireczki zauważyliście, że jak zazwyczaj #niebieskiepaski wrzucają tu swoje zdjęcia to pokazują coś sensownego i fajnego, coś co uzyskali wytrwałością, dyscypliną, ciężką pracą, a #rozowepaski ? Kanapowe księżniczki, które są plusowane przez bande stulejarzy, chude zaniedbane ciała, ale #!$%@? trzeba się pokazać i nabić trochę atencji - pewnie liczą, że jakiegoś Alvaro tutaj wyrwą. A nawet niech mają te zaniedbane ciała, krzywe nogi i obwisłe brzuchy, nawet bym się tego nie czepiał gdyby to była fotka z jakiegoś treningu, gdzie pokazywałyby że pracują nad formą, pokazywały progres i w ten sposób jakoś się wzajemnie motywowały, tak jak nasze #mirkokoksy , ah szkoda gadać, szkoda szczempić ryja...

#logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow
Pobierz HackTheGibson - Mireczki zauważyliście, że jak zazwyczaj #niebieskiepaski wrzucają tu...
źródło: comment_t5UbA1q3wcTRkqwf8vNrIQTL3FOV2SKY.jpg
  • 125
@HackTheGibson: @Ulubiona: Szczerze powiedziawszy to nie szkodzi wstawianie takich zdjęć, najgorsze są te komentarze napaleńców, choć pewnie 3/4 z nich pisze te treści "stulejarskie" w formie zarzutki (XD). Najlepszym byłaby krytyka i wymiana zdań w drodze kompromisu a nie ciśnięcie sobie od kanapowych, albo skorzystania z maści na ból dupy. Pozdrawiam :D
Szczerze powiedziawszy to nie szkodzi wstawianie takich zdjęć, najgorsze są te komentarze napaleńców, choć pewnie 3/4 z nich pisze te treści "stulejarskie" w formie zarzutki (XD). Najlepszym byłaby krytyka i wymiana zdań w drodze kompromisu a nie ciśnięcie sobie od kanapowych, albo skorzystania z maści na ból dupy. Pozdrawiam :D


@Maldibon: ja nikomu nie cisne, stwierdzam jedynie fakty i wiesz, że nie kłamie. To raz, a dwa, że wkurzajace jest to
Ja nikomu nie cisne :) zawsze jestem pokojowo nastwiona w koncu to tylko wykop nie ma co sie denerwowac :) Kanapowa ksiezniczka nawet mi sie podoba


@Ulubiona: ja wiem, że jesteś pokojową Mirabelką, tylko niewiem po co te zdjęcia wrzucasz, byłabyś znacznie fajniejsza gdybyś tego nie robiła ()
@Maldibon: a bo się kreował na takiego kozaka xD Na fotce taki niepozorny a komentarze pisał w stylu:

No to byś się pewnie zdziwił, bo 7 lat trenowania sambo zrobiło swoje. Jak nie będziesz miał maczety (Kraków hir), to leżysz na glebie w ułamku sekundy.

Zależnie od sytuacji, mógłbym Cię nawet zabić. I paradoksalnie, z tęgimi miśkami idzie mi zawsze najłatwiej. No chyba, że trenowałeś krav magę i masz 190 cm