Wpis z mikrobloga

Chciałbym zapytać czy to normalna praktyka w #projecthaven żeby napisy #!$%@?ć innym i podpisywać jako własne? I jeszcze bezczelnie brnąć w zaparte, że wcale się nic nie ukradło, tyle czasu na to poświęciłem i mnie obrażajo XDD
Zobaczcie sami miraski jak ta sytuacja wyglądała z napisami do #deadpool.
http://napisy24.pl/komentarze?napisId=95001

I byłbym w stanie to zrozumieć, gdyby to faktycznie były zajebiste napisy. W takiej sytuacji była kat z hataków, zanim tam dołączyła - ludzie #!$%@? jej napisy do GoT i podpisywali swoją ksywką. Jak można jeszcze trzymać takiego "tłumacza" w stadzie? Kradnie napisy i zamiast zmienić złe na dobre, to zmienia dobre na złe, ewentualnie kiepskie na fatalne. No beka XD.

#seriale #tlumaczenie #napisy otaguję też #grupahatak, bo pokrewne w sumie tematy.

Project Haven ma tutaj profil? Może ktoś od nich się wypowiedzieć?
  • 8
@aanndrzej: ból dupy? Raczej beka, że gość przez dwa dni twardo bronił swojej jakże ciężkiej pracy i miał pretensje do wszystkich, że go oczerniają i jego ciężki trud idzie na marne. A przeprosił zapewne dopiero jak mu szef kazał. Jego dwa komentarze wyglądają na napisane przez dwie różne osoby.

nie widzi mi się, żeby wiele dupogodzin spędzonych na stworzenie (w mojej opinii) przyzwoitych napisów, poszły na marne i było zwieńczonych oceną