Wpis z mikrobloga

Cześć, gdyby ktoś z Was chciał popracować zdalnie i spełnia poniższe warunki to zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.

#praca #frontend #webdev #damprace

wymagania
- znajomość #php
- bardzo dobra znajomość #jquery, #css3, #html5
- bardzo dobra znajomość #bootstrap lub #foundation
- photoshop lub inne narzędzie do cięcia grafiki
- #less, #sass (#scss)
- znajomość narzędzi automatyzacji jak #gulp lub #grunt
- system kontroli wersji git

mile widziane
- praca w Zend Framework 1, Symfony 2/3
- znajomość szablonów smarty, twig
- znajomość frameworków js: #angularjs , #react

oferujemy
- praca w 100% zdalna (ale jeśli się uprzesz to możesz pracować lokalnie - istnieje taka możliwość) ( ͡ ͜ʖ ͡)
- pracę po 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu
- wynagrodzenie netto w przedziale od 4 - 7 tys. zł

od kiedy?
- od już :) ale poczekamy na Ciebie do 2 tygodni

Jak będzie wyglądała rekrutacja?
1) rozmowa na priv, w celu przedstawienia gdzie i jak wysłać CV
2) rozmowa telefoniczna z osobą z HR
3) telefoniczna rozmowa techniczna - po której będziemy wiedzieli od razu czy chcemy nawiązać współpracę
4) przewidywany czas rekrutacji: do 5 dni roboczych

p.s.
Kochane Mirki, wiem że jesteście mega ambitni, ale tym razem nie szukamy osób, które są początkujące lub mają małe doświadczenie. Szukamy tzw. regulara (na seniora nas chyba nie stać).

p.s 2
Osoby, które pisały do nas w ostatnim ogłoszeniu w sprawie fullstack/frontend prosze nie odpowiadać na to ogłoszenie (wasza rekrutacja albo się już zakończyła, albo jeszcze trwa - tutaj szukamy osób do innego projektu) - Dzięki za zrozumienie!
  • 17
wynagrodzenie netto w przedziale od 4 - 7 tys. zł


@Zdalny: Dlaczego taki rozrzut? Przecież dokładnie sprecyzowaliście wymagania?

przewidywany czas rekrutacji: do 5 dni roboczych


i to się chwali, a nie #!$%@? rekrutacja trwająca 3 miesiące.
@Zdalny: Widzę, że dodajesz od czasu do czasu propozycje pracy dla mirków, czy jest szasna, że pojawi się nowa propozycja pracy w okolicach sierpnia/września? No, ale taka, gdzie jest więcej PHP, a mniej JS/CSS :)
@Zdalny: Widzę, że dodajesz od czasu do czasu propozycje pracy dla mirków, czy jest szasna, że pojawi się nowa propozycja pracy w okolicach sierpnia/września? No, ale taka, gdzie jest więcej PHP, a mniej JS/CSS :)
@Zdalny: dokładnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak dla mnie grafik powinien wyciąć to co chcę i dziękuję, od czegoś on chyba jest, tym bardziej jak mam znać angulara i inne cuda, kiedyś frontend to był sam html i css, jsa nie było tyle co teraz i wtedy rozumiałem że frontend przejmował część zadań grafika
@Jurigag: Taki mamy budżet, uczciwie piszemy. Co do bycia grafikiem, to lekka przesada. Dostajesz gotowe grafiki w PSD, a ty jako frontendowiec wiesz najlepiej jak maja być przycięte.
@Armo11: Z doświadczenia wiem, że rozrzut musi być ponieważ zgłaszają się do nas osoby o różnych umiejętnościach. Niektórzy zasługują z miejsca na 7k co widać po tym co pokażą, inni nie do końca i wolimy wystartować od mniejszej kwoty.