Wpis z mikrobloga

Siema mirki i Mirabelki
Własnie skonczył sie dla mnie pewien etap w zyciu, moje pierwsze auto ktorym jezdziłem dokładnie 3 lata od zdania prawka, a wczesniej jeszcze kolejne 10 jako pasazer, niestety zostałem zmuszony oddac na złom, bo poprostu wymiana silnika juz była nieopłacalna (btw, 260tys km to i tak duzo jak na 1,5 dci). Ja wiem ze brzydkie, ze jest duzo lepszych. ale to miało wspomniania, i tego nic nie pobije. byłoby miło jakbysci dali kilka plusow na pocieszenie bo troche #gorzkiezale . Sami wiecie jak to jest z pierwszymi samochodami. Ale co zrobic, na szczescie od miesiaca mam juz inne auto w którym tez sie zakochałem. i jak to mowi ta #!$%@? rybka z " Gdzie jest nemo" : i mowi sie trudny i płynie sie dalej. #motoryzacja #renault #thalia ##!$%@?
Macuser - Siema mirki i Mirabelki
Własnie skonczył sie dla mnie pewien etap w zyciu,...

źródło: comment_bJhYLb1ar8xaXPSwFPjq4AXa2yLlLCFH.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Macuser: Nie cierpię tego modelu. Mało powiedzieć, że Thalia z benzynowym silnikiem z 2001r kosztuje 3,5, i to jak znajdzie się kupiec, a Civic również o pojemności 1.4 i z tego samego roku podchodzi pod 100 :p
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: tak na złom, poniewaz co z tego ze ok wymienimy silnik, jak potem dojdzie zawieszenie plus skrzynia plus elektronika, bo wszystko sie juz #!$%@?ło. ostatnie poł roku nie mam pojecia jakim cudem jezdziła
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911:
@blackdog: 800 zł do tego wyciagnałem pompe wtryskowa i wtryski bo to akurat niecały rok temu robiłem wiec pojdzie na alledrogo, plus dodac koła bo miałem komplet dodatkowy to wyjdzie mi troche wiecej
  • Odpowiedz
@Macuser: Ja dostałem 3 lata temu 800zł za nissana primerę 2.0D ledwo jeżdzącego (padnięta uszelka pod głowicą, do wymiany oba przeguby - strzelały przy minimalnym skręcie kierownicą, do wymiany alternator i akumulator, nie działająca elektryka wnętrza-nic z wyposażenia nie działało oprócz podgrzewanej tylnej szyby, każdy element nadwozia ze skazą tj przerdzewiałe progi, a elementy typu drzwi, maska, błotniki jak nie zardzewiałe to wgniecione)

Na przyszłosć wystawiaj auto na złom na portalu
  • Odpowiedz