Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Porzucilibyście dziewczynę tylko dlatego, że po rozdziewiczeniu jej stwierdziła, że nie jest gotowa na #seks?
2 lata stażu (21 lvl)
#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Nevertheless
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: @AnonimoweMirkoWyznania: No to jeszcze gorzej, bo to znaczy, że nie czuje się przy tobie bezpieczna i nie ma przy tobie stabilizacji. Naprawdę tak starasz się ją demonizować a wychodzi, że to ty coś #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziwisz się jej, że boi się mieć dzieci? Jak jesteś jakiś typowy sebka co chce zamoczyć jak dorosły a jak pojawią się kłopoty dorosłych ludzi (dziecko) to
OP: @tHoePs: stosowaliśmy tylko gumki, dla niej to teraz zbyt duże ryzyko wpadki
nie zgodzi się za żadne skarby pójść do jakiegokolwiek lekarza

@Bergkamp: jak ja mam jej zapewnić dom i samochód na drugim roku studiów? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Nevertheless
@AnonimoweMirkoWyznania: musisz z nią pogadać, na spokojnie poczytajcie o różnych sposobach antykoncepcji, co ma jaką skuteczność itp. zazwyczaj im więcej człowiek wie, tym mniej się boi. gumki są niezłe, w połączeniu z obserwacją cyklu i unikaniem dni płodnych jeszcze lepsze, a plus tabletki antykoncepcyjne to już luksus. a wizyta u ginekologa to konieczność, mam nadzieję, że chodzi na przeglady do takiego lekarza skoro się seksicie już.