Wpis z mikrobloga

Uwaga uwaga. Ostrzeżenie dla wszystkich miękkich przewrażliwionych cipek, które od wczoraj są w internecie. W moim tekście występują SPOILERYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY. Piszę o serialu nazwanym GAME OF THRONES!!!!!!!!!!!!!

1.

Ależ mnie #!$%@?ł ten młody król. Mądrzejsi od niego zorganizowali już całą akcję. Dopięli wszystko na ostatni guzik. Można się było pozbyć tego świętoszkowatego hajsparoła i jego "armii" Sebastianów, a ten #!$%@? imbecyl wszystko #!$%@?ł. Połączenie #!$%@? religii i korony. Nosz #!$%@? ja #!$%@?ę. Mam nadzieję, że Jamie Lannister po zerżnięciu swojej siostry, tego hajsparoła skróci o głowę.

2.

Super powrót z frontu bulwo! Grubas i jego kochanie z dzidziusiem nie zostali powitani przyjaźnie przez starego pierdziela no ale to nie jest #!$%@? powód żeby porzucać życie w luksusie, + 300 do bezpieczeństwa i edukację bachora, brać miecz w rękę, dziecko pod pachę i #!$%@?ć z posiadłości. Gdzie te sieroty mają mózg? Co to #!$%@? za scenariusz? xD

3.

No i proszę. Kalesi xD Białowłosa ma smoki, ma armię ludzi, ma chcicę i tylko okresu brak. A może jej czarny smok właśnie od tego ma te czerwone wzorki? ()

Jak to w książkach było? Ona ginie kiedyś czy jednak nie? Co się z nią dzieje?

4.

Czy Theon poprosi kiedyś o magiczną pomoc w odzyskaniu beniza?

A poza tym uważam, że skrót "nsfw" to #!$%@? rak internetu przeznaczony dla miękkich cip lubiących "rzycie na hehe krawełdzi" co to lubio dreszczyk emocji podczas przeglądania najngaga w robocie.

#got #gameofthrones
  • 6
@Lizbona: A nie jest? W przedostatnim odcinku w rozmowie ze swoim bratem nie wyglądała raczej na złamaną, kojarzę, że namawiała właśnie brata żeby ten im się nie poddawał. Co jak co ale Merdż to mądra sucz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grotesque: Margaery w momencie, kiedy Tommen zaczął #!$%@? o wyjątkowości Sparowa zorientowała się, że jej mąż to debil omotany przez wróbla i teraz trzeba grać 2 ruchy do przodu (czyli grać pokorną i stopniowo odbierać władzę). Tommen to taka chustka która leci w tę stronę, w którą akurat zawieje silniejszy wiatr - nie wróżę mu świetlanej przyszłości. No ale w sumie według przepowiedni i tak kojfnie xD Cersei i tak zostanie