Wpis z mikrobloga

Oblak przy wczorajszych karnych wyglądał jakby to bronił amator, a nie zawodowiec na poziomie finału LM. Rozumiem, że można źle wybrać róg, ale on nawet nie próbował się rzucać na pełnej spinie przez co w przypadku jakiegoś minimalnie gorszego strzału i tak by go nie wyciągnął. Zawodników z pola też to pewnie w jakimś stopniu deprymowało jak widzieli jak "stara" się ich kolega.
#pilkanozna
N.....5 - Oblak przy wczorajszych karnych wyglądał jakby to bronił amator, a nie zawo...
  • 23
@No25: dokładnie. Poza tym jak obserwuje Ronaldo to on zawsze w kluczowych momentach bije w swój prawy górny róg. Teraz nie wyszło mu idealnie, ba, nawet nie wyszło mu dobrze - ale golkiper spierdzielił. Za gimbusa i techbusa stałem na bramce i jak do karnego podchodził typ który miał petardę w nodze to po prostu rzucałem się losowo, bo nie miałbym czasu na reakcję , szansa 33%, niby tyle samo gdybym
@koniecswiatajestbliski: Niestety ale jesteś w błędzie. W tych karnych zabrakło tylko woli walki. Chęci pokazania się ze strony "ja tego nie sięgnę?". Wystarczy, że raz by się rzucił dając z siebie wszystko, tak aby dolecieć do słupka i egzekutorzy inaczej by wykonywali resztę karnych.
@Sahasrara: Widac, ze czesc tutaj nigdy nie grala w pilke. Przy karnych bramkarz moze albo rzucac sie w losowa strone i liczyc na farta, albo czekac do konca i wyciagnac bardziej technicze strzaly. Analitycy i trener tak mu poradzili, on sie zastosowal. Chyba nie wierzycie, ze Oblak w meczu o taka stawke i ogromna kase pozwolilby sobie na samowolke? A juz doszukiwanie sie zaleznosci pomiedzy strzelaniem przez Atletico karnych a obronami
@Urashima: tak, szukaj jakichś idiotycznych wymówek. Oblak caly mecz świetnie bronil i trzeba mu to przyznać, ale karne to byla porazka w jego wykonaniu.
@Urashima: To chyba ty nie grałeś nigdy w piłkę, skoro nie widzisz tutaj żadnych zależności. Ale od początku. Analitycy i owszem, mogli mu przedstawić takie statystyki, co nie znaczy, że MA STAĆ JAK #!$%@? KLOC I NAWET NIE UDAWAĆ, ŻE STARA SIĘ TO WYCIĄGNĄĆ. I właśnie o to są pretensje. Piłkarze, wbrew powszechnej opinii, wcale takimi głąbami nie są i potrafią wyciągać pewne wnioski, szczególnie jeśli chodzi o coś, co robią
Przy karnych bramkarz moze albo rzucac sie w losowa strone i liczyc na farta, albo czekac do konca i wyciagnac bardziej technicze strzaly.


@Urashima: Powiedz to Handanoviciovi ekspercie. reszty nie komentuje, bo mi się nawet nie chce.