Wpis z mikrobloga

Mam takie #pytanie do weteranów wykopu.

Przy okazji #afera z Go Ask Alice ludzie tu często przypominają jakąś sytuację z @Gruszka1992 i policją.

Czy mógłby ktoś w skrócie wytłumaczyć o co z tym chodziło?

#gruszkabagietstory #pdk

P.S. Jestem ciekaw co z Go Ask Alice. Trochę martwię się o typa, szczególnie że chyba był trochę niestabilny... #narkotykizawszespoko i te sprawy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jego ostatni wpis:

Dobra, spadam popełnić samobójstwo. elo. Nie unoszę już tego...

żegnajcie


http://www.wykop.pl/wpis/17891537/#comment-63112397
  • 46
@Gruszka1992: o dopiero widzę resztę komentarzy. Jakie brednie. Po pierwsze byłem głównym fotografem odpowiedzialnym za zdjęcia imprezy a nie że ktoś w a ktoś obok klubu. Po drugie udowodnij atencjuszu że te zdjęcia były atakiem na Ciebie bo śmieszny już jesteś. Po trzecie zanim się do mnie nie dowaliłeś to miałem Cię gdzieś ot kolejny wykopek bez życia a nie marnuję czasu na latanie za jakimiś przegrywami. Sam sobie robisz wrogów
@FotDK nie rozumiesz. Właściciel lokalu gdzie była impreza stwierdził że te zdjęcia były robione poza nią. Zobaczymy jak sąd podejdzie do tego że nie masz umów. Nawet maili klamco nie masz Dx
@Gruszka1992: o rly? Ciekawe. Acha pójdę siedzieć za brak umów tfp :D Już Ci mówiłem, że wpisy od organizatora w kwestii zdjęć są umową dla ludzi, którzy tam idą. Akceptują i wiedzą co tam będzie robione. Zgłoś sponsorów, bo na pewno nie mieli umów podpisanych i zgłoś brak podatku od nagród i innych.( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo tych co pomagali bo na czarno pomagali.

Także widać, że
widzisz tam jego dane? nazwę firmy?


@Gruszka1992: Czyli właśnie przyznajesz się do tego, że próbowałeś rozwalić #wroclawskiewykoppparty dla własnego widzimisię? Bo wrzucenie w sieć tego maila akurat w momencie, gdy zaczynała się impreza, przypadkowe nie było, co?

ps też jest dużo mitów jakbym zgłaszał kogoś pracodawcy albo innych takich Dx żadne z takich nie jest prawdą


@Gruszka1992: To po co fabrykujesz "fałszywe" maile i wrzucasz je na wykop?

byłem sobie
@Gruszka1992: Ale czemu tak ci przeszkadzają zdjęcia które ich autor wrzucił na swojego fejsa i dlaczego zaczęły ci one przeszkadzać dopiero po roku? Przecież nie robisz na nich nic wstydliwego ani nic. To czemu po prostu nie poprosiłes o ich usunięcie.
I ponawiam pytanie: czemu uważasz że te zdjęcia mają na celu atakowanie cie?
@Gruszka1992 Ponawiam pytanie: NIE JEST CI WSTYD TAK KŁAMAĆ, KIEDY ŁATWO MOŻNA PRZEŚLEDZIĆ WPISY ZWIĄZANE Z WYKOPPARTY?
http://www.wykop.pl/wpis/13397125/dzien-dobry-szczesc-boze-dobra-stuleje-zgodnie-z-p/
http://www.wykop.pl/wpis/13361575/#comment-42577701

Wiele osób z tego co widzę potrafiło zgłosić zastrzeżenia, żeby nie było ich na fotografiach. Żadna z nich nie pisze, że fotograf nie dotrzymał słowa. Z tego, co kiedyś widziałam na screenach w dyskusjach, sam prosiłeś fotografa o podesłanie zdjęć po imprezie. Naprawdę, wierzysz, że nikt nie jest into internety i nie korzysta
Pobierz pytaks - @Gruszka1992 Ponawiam pytanie: NIE JEST CI WSTYD TAK KŁAMAĆ, KIEDY ŁATWO MOŻ...
źródło: comment_KKrFsucNXyaofxNH40lG7GpGExUKq39V.jpg
A tu się okazało że fotograf bez mojej zgody, zdjęcia zrobione poza terenem imprezy udostępnia w internecie.


@Gruszka1992: Fotograf pytał, kogo ze zdjęć usunąć (pic rel wyżej). Dwa, widziałeś rok temu wszystkie relacje z wykopparty, w tym czasie dość mocno udzielałeś się na wykopie, rozpalając do czerwoności wszystkich paleniem jakiejśtam koszulki. Trzy - ogródek piwny to dalej jest teren lokalu... Cztery. Co powiesz o tych wszystkich imprezach w Alibi, Banana Clubach