Wpis z mikrobloga

Mam takie #pytanie do weteranów wykopu.

Przy okazji #afera z Go Ask Alice ludzie tu często przypominają jakąś sytuację z @Gruszka1992 i policją.

Czy mógłby ktoś w skrócie wytłumaczyć o co z tym chodziło?

#gruszkabagietstory #pdk

P.S. Jestem ciekaw co z Go Ask Alice. Trochę martwię się o typa, szczególnie że chyba był trochę niestabilny... #narkotykizawszespoko i te sprawy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jego ostatni wpis:

Dobra, spadam popełnić samobójstwo. elo. Nie unoszę już tego...

żegnajcie


http://www.wykop.pl/wpis/17891537/#comment-63112397
  • 46
@bygsyti nie to nie chodzi o tą sytuację.

Często zgłaszam próby samobójców. Raz zgłosiłem narkomana co chciał przemycac narkotyki by prowadzić auto.

axelio bo jest szkodliwy dla społeczeństwa

I.kilka osób co sobie zasłużylo na to.

ps też jest dużo mitów jakbym zgłaszał kogoś pracodawcy albo innych takich Dx żadne z takich nie jest prawdą
@bygsyti nie naprawić. Jak widzę patologiczne sytuację to reaguje bo patologie należy ograniczyć za pomoca środków jakie daje nam prawo, jak widzę że ktoś chce się zabić to reaguje bo mi szkoda ludzkiego życia.
@bygsyti nie, nie. Z tym wizerunkiem jest inaczej.

byłem sobie na wykopparty rok temu. Na terenie imprezy zdjęcia miały być udostępniane - uczestnicy akceptowali to i ja też. Ktoś robił zdjęcia na pasazu - poza terenem imprezy. Myślałem że te zdjęcia będą tylko dostępne na emailu. Wyszły na wykop bo myślałem że ktoś z uczestników podał dalej. A tu się okazało że fotograf bez mojej zgody, zdjęcia zrobione poza terenem imprezy udostępnia