Wpis z mikrobloga

#tracz #plebania oraz #lodz

Wołam @Joz

Poszukałem trochę i znalazłem informację, że odtwórca roli Tracza, pan Dariusz Kowalski, pracuje w Teatrze Nowym, w Łodzi. Jest wpisany w listę aktualnych aktorów, przejrzę jeszcze spektakle w których gra, sam chętnie porozmawiałbym z nim, wziął autograf i zapytał, jak sam odnosi się do przeszłej roli Czarta ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby nie było, że Mirasy chcą serial, a pan Dariusz totalnie odcina się od tej postaci i nie chciałby z nią być kojarzony (niczym Rysio z Klanu). Oczywiście wszyscy wiemy, że postać Tracza przewyższa charyzmą i potencjałem wszystkich aktorów oper mydlanych razem wziętych, ale warto wziąć do pod uwagę. Mieszkam w Łodzi, mogę się rozejrzeć, na któryś ze spektakli, w którym pan Dariusz bierze udział się przejść i spróbować zamienić parę słów, wspominając, że dla pokaźnej części społeczności internetowej rola Tracza żyje i ma się dobrze do tego stopnia, że powstał pomysł na utworzenie spin-offu.

Sam jestem rad, że znajdują się tu osoby chcące popchnąć taki pomysł do przodu, sam chciałbym dopisać parę linijek do scenariusza.

Co Wy na to?
  • 20
@fvck: no, skoro chcesz.. a, a... będę.. to znaczy.. czy mógłbym... patrzeć jak trzymacie się za ręce, wpatrując się w oczy? (,) jestem trochę wstydliwy...