Wpis z mikrobloga

628 629 - 162 = 628 467

Piątkowy klasyk z @Marcin_od_Tribana.
Wersja extended de lux, czyli wydłużona do Tresnej i wzbogacona o kilka podjazdów. Na rozgrzewkę poszła Roztoka w Czernichowie. Łagodnie, ale ze stromą końcówką. Drugi raz w sumie nie ma tam po co jechać. Chyba że do gajówki zrobić sobie ognisko. Albo po KOM-a... ;)
Następny podjazd to Groniaki. Niedawno wypatrzyłem w segmentach, a na street view prezentował się wybornie. A na żywo... Nie do opisania! Pod względem "klimatyczności" Hrobaczą i Nowy Świat bije na głowę, a nachyleniem i długością jest do nich zbliżony. Leśna sekcja z serpentynami to jest mistrzostwo świata.
GPS w telefonie nie byłby sobą, gdyby mnie nie oszukał. Do segmentu doliczyło mi pół minuty postoju na górze. Ale to nic, poprawi się ;)
Dalej spontanicznie pojechaliśmy na Żar, bo jeszcze było na tyle czasu. Później coffee break w Międzybrodziu i Przegibek. Siadły mi tutaj naprawdę porządne PR-y. Jestem w siebie bardzo zadowolony.
Powrót przez Straconkę. Gdy podjazdy już się skończyły, Marcin jak zwykle podyktował mocne tempo na pozostałą część trasy.

#100km (nr 32)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #szosa #beskidy
Mortal84 - 628 629 - 162 = 628 467

Piątkowy klasyk z @MarcinodTribana.
Wersja ext...

źródło: comment_2cZi2XSG5VkndSS5PZrQAKqTLCWDxoGc.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach