Wpis z mikrobloga

Wiecie kogo przypominają mi #4konserwy wyśmiewające wygląd @Gruszka1992? Takiego nieudacznika jak np. Matka Kurka. Najpierw dużo szczekania i karuzela #!$%@?, bo ktoś odnalazł zdjęcie użytkownika. Potem lekki przypał, bo wychodzi na to, że wizerunek osoby prywatnej jest chroniony i w ogóle istnieją jakieś lewackie przepisy o znieważeniu czy zniesławieniu. Teraz prawilne dzieci działają z ukrycia - już boją się upubliczniać wizerunek Gruszki, bo proces i będzie przypał u mamy i pas na dupie z dedykacją od taty. Wklejają za to zdjęcia grubych postaci - wiesz Mati, taka sugestia, że Gruszka jest grubasem, HA! Karuzela śmiechu normalnie. Nieważne co Gruszka napisze w komentarzu - zgaś go zdjęciem Jabby lub innego potwora. Argumentum ad grubasów i dyskusja wygrana.

Ile wy macie lat?

#bekazprawakow #neuropa #prawackihumor #patologiazewsi
L.....s - Wiecie kogo przypominają mi #4konserwy wyśmiewające wygląd @Gruszka1992? Ta...

źródło: comment_zZmDdXHunAhWWK4gVjG6XyRakNLVRtd3.jpg

Pobierz
  • 40
Jak im się nie podoba to co robi to niech o tym piszą a nie HURR DURR GRUBY HUE HUE HUE
@6c6f67696e: Żeby oni jeszcze wiedzieli, co im się w nim nie podoba. Wyśmiewanie Gruszki jest po prostu modne i budzi uznanie wśród pewnej grupy użytkowników portalu, ludzie chcą się przypodobać innym i tak się ta spirala #!$%@? nakręca ;E
@Luka_Wars: jak dla mnie czepianie się jego wyglądu jest po prostu słabe bo on sam swoim zachowaniem, jeszcze sprzed spamowaniem jego zdjęciem się kompromitował, a takie spamowanie tylko go promuje i może kogoś przekonać do jego pozycji jako ofiary ataku. Jeśli chodziło o zdjęcie to zresztą było też coś takiego, że on zgłosił i zostało usunięte zdjęcie z nim i tym klaunem do którego ponoć sam się pchał, wyjaśniał to autor
@6c6f67696e: Trzeba rozjaśnić pewne kwestie. Kontrowersyjna -owszem, ale i prowokacyjna.
Gruszka chciał pokazać dystans do siebie pokazując swe oblicze i rzeczy przedstawione na zdjęciach. Ma prawo. Jednak w połączeniu z wręcz dziecinym zachowaniem użytkownika wynikły pewne zachowania wśród mirko społeczności. Jak to mówi Janusz Cyborg "na akcję musi być reakcja". Jeśli ktoś nie potrafi myśleć na przód, musi liczyć się z konsekwencjami. Oczywiście nikogo nie bronię.
@Luka_Wars:
a mnie śmieszą tacy ludzie jak ty
po pierwsze skojarzyłeś każdego wrzucającego podobiznę gruszki z #4konserwy
po drugie gruszka sam sobie winny... wkurzył się na fotkę którą dał sobie zrobić pomimo iż wiedział że trafi to do internetu.

poza tym kolega @Gruszka1992 to po prostu taki troll, który lubi wkładać kij do mrowiska i potem się cieszyć z efektów ( ͡º ͜ʖ͡º)

nie sądze żeby