Wpis z mikrobloga

@Pogromista: tak, ale jest wybitnie c-----a, zresztą jak cały kierunek
stare baby w wieku 60+ będą cię uczyć co to jest zmienna w C, a kolokwia z programowania będziesz pisać na kartce
z fizyki jest bardzo stary pan profesor który n--------a do ciebie w niezrozumiałym języku i pisze na tablicy szybciej niż ty mrugasz
z programowania w javie będziesz miał zajęcia z gościem który nienawidzi wszystkich i wszystkiego, a na
  • Odpowiedz
@spayk: @cadcadcad: dzięki za szybkie odpowiedzi.
@cadcadcad: powiem szczerze, że słyszałem już podobne opinie do Twojej o tym kierunku cumplu, ale PK zawsze w moich stronach uchodziła za porządną uczelnie. Polecasz jakieś inne studia informatyczne ? Na AGH i UJ raczej się nie dostanę
  • Odpowiedz
@Pogromista: generalnie skończyłem ten wydział, stare baby mnie nie uczyły :P, jest kilka osób na wydziale z którymi zajęcia są naprawde spoko ale są też takie które pomyliły chyba miejsca pracy. Ostatnio widziałem że działa koło naukowe na którym z pewnością nauczysz się praktycznych rzeczy. Zbiór materiałów jakie zbierali studenci z roku na rok pozwolą Ci bezboleśnie skończyć studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pogromista: jak chcesz się nauczyć programować, to unikaj studiów informatycznych w Polsce jak ognia, taka prawda, ja zrezygnowałem ze studiów po 1 semestrze, od razu znalazłem dobrze płatną pracę w świetnym towarzystwie gdzie bardzo dużo się uczę PRZYDATNYCH rzeczy które potem są dobrze widziane w CV. Po 3 latach studiów dostaniesz papier który poświadcza że kułeś tony nieprzydatnej, przedpotopowej informacji żeby wstrzelić się w klucz na kolosie przygotowanym przez zakurzonego
  • Odpowiedz