Wpis z mikrobloga

Nauczony doświadczeniem z poprzednim różowym i jej bolcem na boku postanowiłem że tym razem do tego nie dopuszczę. Jestem w nowym związku, 3 miesiące ale mieszkamy razem. Niedawno zarządałem hasła na fb, dała mi bez problemu, teraz wchodzę 4 razy w ciągu godziny sprawdzić czy ktoś do niej nie napisał, nie zaczepił, nie zaprosił do znajomych. Założyłem jej też keyloggera na smartfonie ale ona o tym nie wie. Sprawdzam jej też skrzynkę e-mail i wszystkie inne aktywności w sieci. Z każdego lajka musi mi się srogo tłumaczyć. Postanowiłem że będę twardzielem. Ostatnio gdy polajkowała zdjęcie kolegi bez koszulki to dostała w pysk i wytłumaczyłem jej że takie jest życie. Czasami gdy ona śpi to wrzucam jej intymne fotki (ale bez przesady żeby nie zablokowali konta) na jej tablicę i spisuję wszystkich chłopaków którzy dali lajka i potem kolejno ich #!$%@? na mieście, jestem dobrze zbudowany więc to nie problem. Najtrudniejsze jednak będzie #!$%@?ć 157 chłopakom z jej znajomych którzy nie polajkowali nam zmiany statusu. Wczoraj moja ukochana spytała czy może iść z koleżankami na pizze, zgodziłem się, ale poszedłem ją śledzić. Gdy podszedł kelner FACET przyjąć zamówienie to ona mówiąc co zamawia UŚMIECHNĘŁA się do niego, #!$%@?łem się i wpadłem tam, kelner dostał w mordę a swoją za włosy i do auta, potem mały #!$%@? w domu dla dyscypliny i teraz zamknąłem ją w łazience na klucz i odpisuję jej koleżankom z jej fb że w domu było spokojnie a chłopak przeprosił i ona się nie gniewa. Mirki polecam ten styl życia. Kobieta jest wierna i nigdy więcej kłamstwa w związku. Czujedobrze. Pytałem jej przed chwilą w łazience (bo dalej ma karę) czy myśli czasem o innym mężczyźnie, ale ona tylko spojrzała na mnie z podbitym okiem i łzami w oczach i nic nie odpowiedziała. Właśnie zbieram energię żeby ją skarcić za to a potem mam ochotę na dziki seks. Dajcie ze dwa plusy dla wsparcia mnie w tym trudnym zadaniu jakim jest pilnowanie aby związek był udany.

TL;DR


#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #bolecnaboku #zdrada #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #truestory
  • 72
@jestemprawnikiemzaufajmi: jesteś chorym #!$%@? wiesz o tym. Gdyby nie tag truestory to pomyślałbym że to zarzutka. Ty naprawdę nie widzisz że potrzebujesz psychiatry? Zastanawia mnie czemu cię nie zostawiła, chorego #!$%@?. Widać do końca zniszczyłeś jej psychikę.
mam nadzieję że tych 157 znajomych zbierze się w kupę i będziesz #!$%@?ł na wózku po sztuczną szczękę.